Nareszcie na swoim!

Samorząd Uczniowski ZSS ma wreszcie swoje gniazdko!

Od 14 lutego br. urzędujemy w dawnym szkolnym archiwum, które niemal jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przekształciło się w przytulny kącik. Będą się tam odbywały spotkania Zarządu SU, dyskusje i ,,tajne" narady uczniów, rozwijające samorządność, odpowiedzialność i działalność uczniowską.

O godz. 10.35 nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi i otwarcie siedziby SU ZSS.

Pan Dyrektor Janusz Wierzbicki życzył Nam długiego i szczęśliwego korzystania z pomieszczenia oraz poczęstował wszystkich obecnych cukierkami.

Dziękujemy Dyrekcji, Pani Uli Michniewicz, Pani Kasi Karsztun, Panom konserwatorom: Andrzejowi Sokołowskiemu, Dariuszowi Kozłowskiemu i Andrzejowi Bochenkowi oraz wszystkim, którzy na naszą prośbę o znalezienie miejsca na spotkania Samorządu Uczniowskiego odpowiedzieli życzliwością, zrozumieniem i pracą włożoną w jego przygotowanie.