Konkurs Piosenki Patriotycznej

W poniedziałek 13 listopada odbył się V Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej im. Płk. Józefa Kiernesa organizowany przez Towarzystwo Młodego Krechowiaka w Augustowie. TMK w organizacji wydarzenia wspierała nasza szkoła oraz Kino Iskra.

Szkołę Podstawową nr 3 reprezentowały dwa zespoły „Polanie” oraz „Trójka’.

Zespół „Polanie” pod kierunkiem Pani Iwony Czaja zdobył trzecie miejsce w kategorii zespoły. Serdecznie gratulujemy sukcesu występującym i ich opiekunce.

W konkursie wzięło udział 21 zespołów. To wydarzenie jest ważnym akcentem patriotyzmu w naszym mieście. Konkurs poprowadzili uczniowie gimnazjum świetnie sprawdzając się w tej roli. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 2gb Aleksandra Niedźwiecka, występująca w stroju z epoki napoleońskiej.

Z niecierpliwością czekamy na następny konkurs, który co roku organizuje Towarzystwo Młodego Krechowiaka.

Magdalena Stankiewicz
Izabela Bogdanowicz