XV Suwalska Spartakiada Integracyjna Szkół Podstawowych

25 kwietnia 2018 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach odbyła się  XV Suwalska Spartakiada Integracyjna Szkół Podstawowych.  Spartakiadę jak co roku gospodarze rozpoczęli od uroczystego odśpiewania hymnu szkoły, po czym nastąpiło oficjalne otwarcie Spartakiady i przemarsz wszystkich uczestników drużyn biorących w niej udział.

Naszą szkołę reprezentowała dwunastoosobowa załoga złożona z przedstawicieli klas integracyjnych I - VI pod opieką pań: Elżbiety Kierklo i Jolanty Pietraszkiewicz.

Szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

Kl. Iei -  Klaudia Pruszyńska, Vanessa Kościńska

Kl. IIbi – Kuba Talkowski, Przemysław Dulkowski

Kl. IIIei – Robert Bujnowski, Jakub Skindzier

Kl. IV – Tomasz Pruszyński (IVgi), Karolina Mazur (IVei)

Kl. Vei -  Wnukowski Karol, Bartosz Chilicki, Jan Bartoszewicz

Kl. VI ei - Natalia Prawdzik

Rywalizacja sportowa dotyczyła zadań sprawnościowych i ruchowych. Każdy uczestnik dawał z siebie wszystko, wykazując ogromne zaangażowanie podczas wykonywania poszczególnych konkurencji. Reprezentacja naszej szkoły wywalczyła ex aequo II miejsce. Wszyscy zawodnicy otrzymali jednakowe medale i dyplomy za udział oraz upominki od sponsorów.

Po zakończeniu Spartakiady odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Tacy Sami” - „Moje marzenia”, którego celem było propagowanie wśród uczniów różnych form wypowiedzi plastycznej.

W kategorii klas IV-VII – Jan Bartoszewicz (Vei) zajął I miejsce, zaś III miejsce otrzymała Maja Piątek (VIei). Wyróżnienie natomiast otrzymała Martyna Górecka z klasy Vei. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Elżbieta Kierklo
Jolanta Pietraszkiewicz