Wielki sukces naszych uczennic w konkursie artystyczno-profilaktycznym!

Z dumą informujemy o sukcesie uczennic naszej szkoły.
Dziewczęta wzięły udział w Konkursie Artystyczno-Profilaktycznym na plakat w ramach Światowego Dnia Bez Tytoniu. Konkurs, który promował zdrowy styl życia wolny od nałogów (w szczególności papierosów i e-papierosów), został objęty Patronatem Honorowym Podlaskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Białymstoku. W rywalizacji plastycznej nasza młodzież okazała się bezkonkurencyjna!
Miło nam ogłosić, że komisja konkursowa doceniła kreatywność prac naszych uczennic, przyznając im wysokie lokaty:
I MIEJSCE: Adrianna Chodacz (klasa 8c)
Ponadto aż trzy uczennice z naszej szkoły zdobyły w tym konkursie wyróżnienia:
Michalina Czyżewska (klasa 7a)
Natalia Smoleńska (klasa 6b)
Elmira Borysenko (klasa 6b)
Prace uczennic zachwyciły nie tylko techniką wykonania, ale przede wszystkim dojrzałym, poruszającym przekazem profilaktycznym.
Serdecznie gratulujemy Adriannie, Michalinie, Natalii oraz Elmirze! Życzymy Wam kolejnych sukcesów, niesłabnącej weny twórczej i rozwijania artystycznych skrzydeł.