Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   
Filtr
 • Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu

  W poniedziałek 14 stycznia 2019 na pływalni Centrum Sportu i Rekreacji odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu. W rywalizacji uczestniczyli uczniowie klas II oraz IV – VIII i gimnazjum reprezentujący nie tylko klasy sportowe, ale całą społeczność szkolną.

 • „Mikołaje są wśród nas” - szkolna akcja charytatywna

  Już po raz trzynasty w naszej szkole w okresie bożonarodzeniowym odbyła się akcja charytatywna „Mikołaje są wśród nas”. Uczniowie kl. I-III wraz z wychowawcami czynnie włączyli się w działalność charytatywną, która miała wspomóc najuboższych uczniów z naszej szkoły. Dzieci na ten cel przekazały swoje maskotki, które zostały sprzedane na aukcji. Rodzice oraz nauczyciele, pracownicy i starsi uczniowie naszej szkoły wspierali nasze przedsięwzięcie. Mogliśmy liczyć również na wielkie zaangażowanie wolontariuszy ze Szkolnego Ruchu Czystych Serc pod opieką pani K. Kwoska, którzy pomagali w sprzedaży pluszaków.

 • Coroczny konkurs „Najpiękniejsza Kartka świąteczna” rozstrzygnięty!

  Jak co roku odbywa się w naszej szkolne konkurs pt. „Najpiękniejsza Kartka świąteczna”, biorą w nim udział uczniowie klas najmłodszych czyli I-III, uczniowie starsi czyli IV- VIII i nasi kochani gimnazjaliści z klas trzecich. Można więc powiedzieć, iż cała społeczność uczniowska, naszej szkoły angażuje się w tym konkursie. Jesteśmy przeszczęśliwi, gdyż pocztówki jak co roku były rewelacyjne.

 • Krippenspiel - obcojęzyczne jasełka

  Polacy kochają Święta Bożego Narodzenia, ale nie można zapominać o tym, iż podobnym uczuciem ów okres darzą także mieszkańcy innych krajów. Dobitnie o tym, że świętowanie niejedno ma imię i oblicze można było przekonać się 10 stycznia w Szkole Podstawowej nr 3 w Augustowie.

 • Radość z Bożego Narodzenia

  20 grudnia 2018 r, pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście tradycyjnie spotkali się na uroczystej wigilii. W spotkaniu wzięli udział m.in. wicestarosta p. Dariusz Szkiłądź, p. Anita Szostak pełniąca obowiązki kierownika Wydziału Edukacji i Sportu w Augustowie, kapitan Piotr Kij, reprezentujący 15 Giżycką Brygadę Zmechanizowaną oraz ks. kan. mgr Wojciech Jabłoński -  proboszcz Bazyliki Mniejszej pod wezwaniem Najświętszego Serca w Augustowie, emerytowani nauczyciele, przedstawiciele Rady Rodziców.

   
© ZSS Augustów