Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   

Osiągnięcia

Osiągnięcia uczniów w I półroczu roku szkolnego 2019/2020

Imię i nazwisko nauczyciela

Imię i nazwisko ucznia; klasa

Tytuł konkursu

Ranga konkursu

Zofia Elżbieta Walicka

Kamil Szleszyński, kl. II a

Gwiazdkowe harce  „Usypianki, rozśmieszanki” - konkurs recytatorski

II miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim

Zofia Elżbieta Walicka

Kamil Szleszyński, kl. II a

Gwiazdkowe harce „Usypianki, rozśmieszanki”-  konkurs recytatorski

 II miejsce w XXVIII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim

Zofia Elżbieta Walicka

Jakub Bujnowski, kl. II a

Gwiazdkowe harce „Usypianki, rozśmieszanki”-  konkurs recytatorski

Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Recytatorskim

Zofia Elżbieta Walicka

Jakub Bujnowski, kl. II a

„Najpiękniejsza kartka świąteczna”- konkurs  plastyczny

II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym

Barbara Tomczuk

Hanna Urbanowicz

,,Znamy patrona naszej szkoły”

Szkolny II miejsce

Barbara Tomczuk

Hanna Urbanowicz

,,Gwiazdkowe Harce”

Szkolny II miejsce

Agnieszka Frąckiewicz

Justyna Bożewicz kl. 8ei

Powiatowy Konkurs Poezji i Ballad z repertuaru Żanny Biczewskiej

powiatowy

Elżbieta Piekarska

Jakub Brozio klasa IA

Gwiazdkowe Harce -recytatorski

szkolny

Elżbieta Piekarska

Joanna Leszczyńska  IA

Gwiazdkowe Harce -recytatorski

szkolny

Elżbieta Piekarska

Amelia Krawczyk IA

Gwiazdkowe Harce -plastyczny

międzyszkolny

Elżbieta Piekarska

Liliana Ramel IA

Gwiazdkowe Harce -plastyczny

międzyszkolny

Anna Karpińska

Martyna Lulewicz, kl. II C

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Piękne są nasze barwy ojczyste”

Wojewódzki, laureat

Anna Karpińska

Melania Prawdzik, kl. II C

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

„Piękne są nasze barwy ojczyste”

Wojewódzki, laureat

Anna Karpińska

Julia Świetlicka, kl. II C

Szkolny Konkurs Plastyczny „Znam patrona naszej szkoły”

Szkolny, I miejsce

Anna Karpińska

Michał Paszkowski, kl. II C

Szkolny Konkurs Plastyczny

„Znam patrona naszej szkoły”

Szkolny, III miejsce

Anna Liszewska

Joanna Kamińska, kl. VIIIbi

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

rejonowy

 

uczennica zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego

 

Halina Poźniakowska

 

46 Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej w Kielcach

 

Międzynarodowy  II miejsce i Srebrna Jodła

Ewa Szyper

Julia Zalewska  kl. 2B

„Piękne są nasze barwy ojczyste”- konkurs plastyczny.

Wojewódzki

Ewa Szyper

Błażej Bujnowski  kl. 1C

Gwiazdkowe Harce ” Usypianki – rozśmieszanki”- konkurs recytatorski.

Miejski

Tadeusz Danilczyk

Julia Frąckiewicz, klasa 8Bi

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Etap powiatowy

(awans do etapu wojewódzkiego)

Urszula Kuczyńska

Antonina Karwowska, IIIb

Wojewódzki konkurs „Piękne są nasze barwy ojczyste”

wyróżnienie

 

Urszula Kuczyńska

Aleksander Schlebusch, IIIb

Wojewódzki konkurs „Piękne są nasze barwy ojczyste”

wyróżnienie

 

Krystyna Wierzbicka

Dominik Skindzier, kl. IId

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Piękne są nasze barwy ojczyste”

Wojewódzki;

wyróżnienie

Krystyna Wierzbicka

Szymon Stefanowski, kl. IId

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny GWIAZDKOWE HARCE „Usypianki-rozśmieszanki”

Międzyszkolny;

wyróżnienie

Krystyna Wierzbicka

Patrycja Sztukowska, kl. IId

Szkolny Konkurs Recytatorski GWIAZDKOWE HARCE „Usypianki-rozśmieszanki”

Szkolny;

III miejsce

Krystyna Wierzbicka

Maja Łukawska

Szkolny Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza kartka świąteczna”

Szkolny;

I miejsce

Halina Poźniakowska

Sieńkowski Kacper  5as

Sieńkowski Łukasz   5as

Leszczyńska Hanna   5d

Stankiewicz Hanna  5ei

Malinowska Gabriela  5f

Sieńkowski Karol  6 b

Bartoszewicz Dawid  6f

Bartoszewicz Laura   6f

Chmielewska Maja    6f

Jaśko Karolina   6f

Liszewski Patryk   6f

Poźniakowska Oliwia   6f

Służała Szymon   6f

Stankiewicz Weronika   6f

Kondratowicz Mateusz  6gi

Żuk Dawid  7b

Rutkowski Patryk 7b

Zedelo Natalia  7c

Kuczwalska Aleksandra  7c

Hołubowicz Jakub  7ei

Jurkiewicz Kuba    7di

46 Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej w Kielcach 2019

 

Międzynarodowy

II miejsce i Srebrna Jodła

Iwona Czaja

Wojciech Miakinin kl. III c

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Piękne są nasze barwy ojczyste” - wyróżnienie

wojewódzki

Iwona Czaja

Izabela Mazur  kl. III c

 

Szkolny Konkurs Plastyczny „Znam patrona naszej szkoły”- III miejsce

szkolny

Izabela Chabasińska

Ewelina Klejps; 8 as

Kinga Krawczyk; 8 as

Weronika Sobolewska; 8 as

Maja Wasilewska; 8 as

Julia Murawska; 8 as

Rowerowa jazda na orientację

Wojewódzkie

4 miejsce

Izabela Chabasińska

Maja Wasilewska 80 płotki
– 1 m.; 8 as

Julia Simonienko 600 m.
– 1 m.; 8 ei

Julia Frąckiewicz 1000 m.
– 1 m.; 8 bi

Amelia Iwanow rzut oszczepem
–2 m.;8 d

Oliwia Polkowska skok w dal
– 2 m.; 8 d

Weronika Sobolewska 80 płotki
-3 m; 8 as

Aleksandra Żekało 1000 m.
– 3 m.; 7 b

Kinga Krawczyk  skok w dal
– 4 m.; 8 as

Julia Piątkiewicz  kula
- 6 m.; 8 as

Natalia Wiśniewska 100 m.
 – 6 m.; 8 d

Ewelina Klejps 600 m.
 – 6 m.; 8 as

Szkolna drużynowa Liga Lekkoatletyczna

Grupa północna

6 miejsce drużynowo,

indywidualnie – wyniki obok

 

 

Izabela Chabasińska

Maja Wasilewska ; 8 as

Julia Simonienko; 8 ei

Julia Frąckiewicz; 8 bi

Aleksandra Żekało; 7 b

Ewelina Klejps; 8 as

Julia Murawska; 8 as

Lena Sznejder; 8 bi

Aleksandra Kuczwalska; 7 c

Justyna Wnukowska; 7 a

Karolina Toczyłowska; 7 a

Natalia Gościło ; 8 ei

Gabriela Koszycka; 8 ei

Weronika Sobolewska); 8 as

Sztafetowe biegi przełajowe

Grupa północna

4 miejsce

 

Izabela Chabasińska

Gabriela Koszycka; 8 ei

Angelika Ostapowicz; 8 as

Natalia Gościło; 8 ei

Ewelina Klejps; 8 as

Martyna Ulikowska; 8 ei

Julia Murawska; 8 as

Amelia Iwanow; 8 d

Kinga Krawczyk; 8 as

Natalia Orzechowska; 8 d

Karolina Arciszewska; 8 c

Julia Simonienko; 8 ei

Unihokej

Grupa północna

1 miejsce

 

Izabela Chabasińska

Gabriela Koszycka; 8 ei

Angelika Ostapowicz; 8 as

Natalia Gościło; 8 ei

Ewelina Klejps; 8 as

Julia Murawska; 8 as

Amelia Iwanow; 8 d

Kinga Krawczyk; 8 as

Natalia Orzechowska; 8 d

Karolina Arciszewska; 8 c

Martyna Ulikowska ; 8 ei

Julia Simonienko
; 8 ei

Koszykówka

Powiat

1 miejsce

Izabela Chabasińska

Justyna Bożewicz; 8 ei

Angelika Ostapowicz; 8 as

Julia Murawska; 8 as

Amelia Iwanow; 8 d

Kinga Krawczyk; 8 as

Natalia Orzechowska; 8 d

Karolina Arciszewska; 8 c

Weronika Jarmoszko; 8 c

Natalia Kossobudzka; 8 d

Kinga Kaniuka; 8 bi

Julia Malinowska; 8 c

Siatkówka

Powiat

2 miejsce

(miasto 1 miejsce)

Dorota Dunaj- Kozłowska

Aszurkiewicz Wiktoria 5F,
Zalewska Paulina 5D,
Kozłowska Wiktoria 6B,
Ziarko Martyna 5C

Siatkarskie Igrzyska o Puchar Burmistrza Augustowa

Miejskie

Im

Dorota Dunaj- Kozłowska

Oliwia Purwin 5F,
 Julia Choroszewska 5C ,
Nikola Paszkiewicz 5As

Siatkarskie Igrzyska o Puchar Burmistrza Augustowa

Miejskie

Im

Dorota Dunaj- Kozłowska

Aleksandra Kozłowska 5C,
Magda Dzikowska 5D,
Julia Wnukowska 4B
 

Siatkarskie Igrzyska o Puchar Burmistrza Augustowa

Miejskie

IIIm

Dorota Dunaj- Kozłowska

Żabicka Julia 5B, Kulbacka Natalia 5B, Kondratowicz Maja 5D, Kniaziewicz Natalia 5B

Siatkarskie Igrzyska o Puchar Burmistrza Augustowa

Miejskie

IVm

Dorota Dunaj- Kozłowska

Julia Miakimin 5F, Wiktoria Andruszkiewicz 5B

Dominika Bartoszewicz 5F

Siatkarskie Igrzyska o Puchar Burmistrza Augustowa

Miejskie

VII

Rafał Jeruć

Dawid Daniszewski (8as)

Dariusz Grabowski  (8as)

Marcin Siemilet (8as)

Rafał Wyszyński (8as)

Michał Karbowski (8bi)

Dawid Chmielewski (8bi)

Jakub Czajko (8d)

Piotr Zaniewski (8d)

Kacper Karbowski (8c)

Michał Gąsiewski (7)

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Biegi sztafetowe drużynowe chłopców

Półfinał Wojewódzki

VII miejsce

Rafał Jeruć

Dariusz Grabowski  (8as)

Marcin Siemilet (8as)

Rafał Wyszyński (8as)

Sebastian Rydzewski (8as)

Paweł Kulik (8as)

Herbert Sobiczewski (8as)

Bartosz Piekarski (8as)

Miłosz Zagórski (8c)

Jakub Czajko (8d)

Oliwier Wawiórko (8d)

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej –Koszykówka chłopców

Półfinał Wojewódzki

II miejsce

Rafał Jeruć

Daniszewska Oliwia (6as)

 

IX Międzynarodowe - Zawody Pływackie - Sokółka

I miejsce

50m. stylem dowolnym

Rafał Jeruć

Daniszewska Oliwia (6as)

 

IX Międzynarodowe - Zawody Pływackie - Sokółka

I miejsce

50m. stylem klasycznym

Rafał Jeruć

Daniszewska Oliwia (6as)

 

IX Międzynarodowe - Zawody Pływackie - Sokółka

III miejsce

50m. stylem zmiennym

Rafał Jeruć

Staniszewska Aneta (6as)

 

IX Międzynarodowe - Zawody Pływackie - Sokółka

II miejsce

50m. stylem grzbietowym

Rafał Jeruć

Daniszewska Oliwia (6as)

 

XIII Międzynarodowe Zawody Pływackie – Bielsk Podlaski

I miejsce

50m. stylem klasycznym

Rafał Jeruć

Daniszewska Oliwia (6as)

 

XIII Międzynarodowe Zawody Pływackie – Bielsk Podlaski

I miejsce

50m. stylem dowolnym

Rafał Jeruć

Staniszewska Aneta (6as)

 

XIII Międzynarodowe Zawody Pływackie – Bielsk Podlaski

II miejsce

50m. stylem grzbietowym

Rafał Jeruć

Daniszewska Oliwia (6as)

 

XIII Międzynarodowe Zawody Pływackie – Bielsk Podlaski

II miejsce

100m. stylem dowolnym

Rafał Jeruć

Daniszewska Oliwia (6as)

 

XIII Międzynarodowe Zawody Pływackie – Bielsk Podlaski

I miejsce – najlepsza zawodniczka w swoim roczniku

Rafał Jeruć

Daniszewska Oliwia (6as)

 

VIII Mistrzostwa Michałowa w Pływaniu

I miejsce

50m. stylem klasycznym

Rafał Jeruć

Daniszewska Oliwia (6as)

 

VIII Mistrzostwa Michałowa w Pływaniu

I miejsce

100m. stylem zmiennym

Rafał Jeruć

Daniszewska Oliwia (6as)

 

VIII Mistrzostwa Michałowa w Pływaniu

I miejsce

50m. stylem dowolnym

Rafał Jeruć

Skowrońska Natalia (6as)

 

VIII Mistrzostwa Michałowa w Pływaniu

III miejsce

50m. stylem klasycznym

Rafał Jeruć

Daniszewska Oliwia (6as)

 

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Pływaniu o Puchar Prezydenta miasta  Suwałk

I miejsce

100m. stylem klasycznym

Rafał Jeruć

Daniszewska Oliwia (6as)

 

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Pływaniu o Puchar Prezydenta miasta  Suwałk

I miejsce

50m. stylem dowolnym

Rafał Jeruć

Daniszewska Oliwia (6as)

 

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Pływaniu o Puchar Prezydenta miasta  Suwałk

I miejsce

50m. stylem grzbietowym

Rafał Jeruć

Staniszewska Aneta (6as)

 

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Pływaniu o Puchar Prezydenta miasta  Suwałk

II miejsce

50m. stylem grzbietowy

Rafał Jeruć

Staniszewska Aneta (6as)

 

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Pływaniu o Puchar Prezydenta miasta  Suwałk

III miejsce

50m. stylem motylkowym

Rafał Jeruć

Staniszewska Aneta (6as)

 

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Pływaniu o Puchar Prezydenta miasta  Suwałk

III miejsce

100m. stylem zmiennym

Rafał Jeruć

Biernacki Dawid (6as)

 

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Pływaniu o Puchar Prezydenta miasta  Suwałk

III miejsce

50m. stylem klasycznym

Rafał Jeruć

Biernacki Dawid (6as)

 

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Pływaniu o Puchar Prezydenta miasta  Suwałk

III miejsce

100m. stylem dowolnym

Rafał Harasim

VI d -P. Pycz,
Sz. Chmielewski,
H. Gaworski,
M. Jewdokimow,
A. Bartoszewicz, VI F - 
M. Kalejta,
P. Liszewski,
Sz. Kiełczewski, V a –
M. Łoboda,
W. Marinicz,
Sz. Prawdzik

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Finał Grupy Północnej

6 miejsce

Rafał Harasim

VI d -P. Pycz,
Sz. Chmielewski,
H. Gaworski,
M. Jewdokimow,
A. Bartoszewicz, S. Dzieniszewski, ,
J. Solecki, VI F –
M. Kalejta,
 P. Liszewski,
Sz. Kiełczewski

Piłka nożna

Finał Grupy Północnej

5 miejsce

Rafał Harasim

VI d -P. Pycz,
Sz. Chmielewski,
H. Gaworski,
M. Jewdokimow,
A. Bartoszewicz,

S. Dzieniszewski,,
J. Solecki, VI F –
M. Kalejta,
P. Liszewski,
Sz. Kiełczewski

Piłka nożna

Finał powiatowy

1 miejsce

Rafał Harasim

VI d -P. Pycz,
S. Chmielewski,
H. Gaworski,
M. Jewdokimow,
A. Bartoszewicz,
S. Dzieniszewski,,
J. Solecki, VI F –
M. Kalejta,
P. Liszewski,
Sz. Kiełczewski

Piłka nożna

Finał miejski

1 miejsce

Rafał Harasim

VI d -P. Pycz,
Sz. Chmielewski,
H. Gaworski,
M. Jewdokimow,
A. Bartoszewicz, S. Dzieniszewski,,
J. Solecki, VI F –
 M. Kalejta,
P. Liszewski,
Sz. Kiełczewski

Piłka koszykowa

Finał Grupy Północnej

4 miejsce

Rafał Harasim

VI d -P. Pycz,
Sz. Chmielewski,
H. Gaworski, M. Jewdokimow, A. Bartoszewicz,
S. Dzieniszewski,,
J. Solecki, VI F –
 M. Kalejta,
P. Liszewski,
Sz. Kiełczewski

Piłka koszykowa

Finał powiatowy

1 miejsce

Rafał Harasim

VI d -P. Pycz,
Sz. Chmielewski,
H. Gaworski,
M. Jewdokimow,
A. Bartoszewicz,
S. Dzieniszewski,

Piłka ręczna

Finał miejski

1  miejsce

Krzysztof Bogdański

Dybacka Barbara 5As

Paszkiewicz Nikola 5As

Wojciechowska Weronika 5Ei

 

Piłka koszykowa dz.

/ 3-jki/ kl. V

 

 

Krzysztof Bogdański

Bernatowicz Martyna 6D

Bujnowska Natalia 6D

Kotarska Maria 6D

Sadowska Kinga 6D

Klekotko Kamila 6C

Wasilewska Julia 6C

Jeglińska Maja 6Ei

Michalewicz Julia 6F

Gliniecka Nikola 6F

Jaśko Karolina 6F

Wasilewska Wiktoria 6As

Wasilewska Gabriela  6As

Daniszewska Oliwia  6As

Sztafetowe biegi przełajowe   10x800 m

III m     Powiat

 

Krzysztof Bogdański

Bernatowicz Martyna 6D

Bujnowska Natalia 6D

Fiutowska Ewa 6D

Żywna Hanna 6D

Sadowska Kinga 6D

Niedźwiecka Marcelina 6H

Klekotko Kamila 6C

Kowalewska Magda 6C

Paszkiewicz Julia 6C

Wasilewska Julia 6C

Jeglińska Maja 6Ei

Olechwierowicz Nikola 6Ei

Michalewicz Julia 6F
Gliniecka Nikola 6F

Jaśko Karolina 6F

Bartoszewicz Laura 6F

Piłka koszykowa

I m. Miasto

Krzysztof Bogdański

Bernatowicz Martyna 6D

Bujnowska Natalia 6D

Kotarska Maria 6D

Sadowska Kinga 6D

Klekotko Kamila 6C

Kowalewska Magda 6C

Wasilewska Julia 6C

Radkiewicz Julia 6C

Jeglińska Maja 6Ei

Michalewicz Julia 6F  
Gliniecka Nikola 6F

Jaśko Karolina 6F

Wasilewska Gabriela 6As

Wasilewska Wiktoria 6As

Piłka nożna

 

I m. Miasto

Krzysztof       Bogdański

Kotarska Maria  6 D

Kowalewska Magda 6C

Paszkiewicz Wiktoria 6C

Radkiewicz Julia 6C

Fiutowska Ewa 6 D

Gliniecka Nikola 6 F

Piłka siatkowa dziewcząt /Igrzyska Młodzieży o Puchar Burmistrza Miasta Augustowa/

 

III m Miasto

Krzysztof       Bogdański

Bernatowicz Martyna 6D

Bujnowska Natalia 6D

Fiutowska Ewa 6D

Żywna Hanna 6D

Sadowska Kinga 6D

Niedźwiecka Marcelina 6H

Klekotko Kamila 6C

Kowalewska Magda 6C

Paszkiewicz Julia 6C
Gliniecka Nikola 6F

Bartoszewicz Laura 6
Wasilewska Gabriela 6As

Wasilewska Wiktoria 6As F

Piłka ręczna

II m. Miasto

Kuźmicki Tomasz

Chmielewski Szymon 6

Dzieniszewski Sebastian 6

Kalejta Mateusz 6

Liszewski Patryk 6

Łoboda Michał 5a

Marinicz Wiktor 5c

Pycz Paweł 6

Solecki Jakub 6

Sotko Jakub 5a

Żyliński Jakub 6 f

Olszewski Kacper 5a

Bartoszewicz Antek 6d

 

Igrzyska dzieci w Unihokeju Chłopców

IV miejsce w Finale grupy północnej

Kuźmicki Tomasz

Augustyniak Kacper 8c

Cwaliński Bartłomiej 7

Czajko Jakub 8d

Czupryński Patryk 8d

Grabowski Dariusz Mateusz 8a

Karbowski Kacper Karol 8d

Kulik Paweł 8a

Młodzianowski Jakub 8d

Rydzewski Sebastian 8a

Sadowski Oskar 7f

Wawiórko Oliwier 8d

Zaniewski Piotr 8d

 

Igrzyska młodzieży szkolnej w Unihokeju Chłopców

IV miejsce w Finale grupy północnej

Kuźmicki Tomasz

Olszewski Kacper 5a

Kondracki Sebastian 5a

Sieńkowski Kacper 5a

Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Siatkówki w Suwałkach

V miejsce w ogólnopolskim turnieju w kategorii trójek chłopców

Kuźmicki Tomasz

Bartoszewicz Ignacy 5a  
Kulik Bartek 5a

Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Siatkówki w Suwałkach

VII miejsce w ogólnopolskim kategorii dwójek chłopców

Kuźmicki Tomasz

Jasiński Maksymilian 5a  
Kondracki Sebastian   5a
Łoboda Michał 5a
Prawdzik Szymon       5a 
Sieńkowski Łukasz     5a 
 Sotko Jakub 5a

 

Finał Igrzysk Dzieci w koszykówce 3x3 chłopców w Białymstoku .

VII miejsce w finale wojewódzkim

Kuźmicki Tomasz

Ostapowicz  Mateusz 8a

Piekarski Bartosz 8a

Jabłoński Wiktor 8a

Grabowski Dariusz 8a

Igrzyska młodzieży szkolnej w Rowerowej jeździe na orientację   Chłopców

VI miejsce w finale wojewódzkim

Kuźmicki Tomasz

Wyszyński Rafał  8a   
Przekop Bartosz 7c
Sadowski Oskar  7e  
 Zagórski Miłosz 8c 
 Czajko Jakub 8d
Czupryński  Patryk 8d
Kiełczewski Olaf 8d   
Wawiórko  Oliwier  8d   
Rydzewski Sebastian 8a
Sobiczewski Herbert 8a
Gąsiewski Michał 7c
Cwaliński Bartłomiej   7
 Grzesiukiewicz  Dawid 7
Kulik Paweł 8a

Zawody o Puchar Burmistrza Augustowa z siatkówki w kategorii Szóstek

II miejsce Turnieju  miejskim

Kuźmicki Tomasz

Bartoszewicz Ignacy 5a
Kulik Bartek 5a

Zawody o Puchar Burmistrza Augustowa z siatkówki w kategorii Dwójek

I miejsce w Turnieju miejskim Chłopców

Kuźmicki Tomasz

Sieńkowski Łukasz 5a 
 Sieńkowski Kacper 5a
 Jasiński Maksymilian 5a

Zawody o Puchar Burmistrza Augustowa z siatkówki w kategorii Trójek

I miejsce w Turnieju miejskim Chłopców

Kuźmicki Tomasz

Liszewski Patryk 6f
Żyliński Jakub 6 f
Sieńkowski Łukasz 5a
Sieńkowski Kacper 5a

Zawody o Puchar Burmistrza Augustowa z siatkówki w kategorii Czwórek

I miejsce w Turnieju Chłopców

Kuźmicki Tomasz

Olszewski Kacper 5a

Kondracki Sebastian 5a

Łoboda Michał 5a

Turniej Wojewódzki „Siatkarska Gwiazdka „ w Augustowie

III miejsce w Turnieju wojewódzkim w kategorii trójek Chłopców

Kuźmicki Tomasz

Bartoszewicz Ignacy 5a
Kulik Bartek 5a

Turniej Wojewódzki „Siatkarska Gwiazdka „ w Augustowie

VI  miejsce w Turnieju wojewódzkim w kategorii dwójek  Chłopców

Kuźmicki Tomasz

Sieńkowski Łukasz 5a
Sieńkowski Kacper 5a
Jasiński Maksymilian 5a

Turniej Wojewódzki „Siatkarska Gwiazdka „ w Augustowie

IV  miejsce w Turnieju wojewódzkim w kategorii trójek Chłopców

 

   

 


   

 

   







   
kwiecień 2020
pwścpsn
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
   

Warto zajrzeć  

 

 

   

Gościmy  

Odwiedza nas 150 gości oraz 0 użytkowników.

   
© ZSS Augustów