Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   
Filtr
 • Coroczny Dzień Postaci z Bajek

  We wtorek 26 listopada w naszej szkole po raz kolejny obchodziliśmy Dzień Postaci z Bajek. Wszyscy uczniowie i nauczyciele mogli przebrać się za ulubioną postać bajkową.

 • Warsztaty dla rodziców

  W ramach współpracy naszej szkoły z Augustowską Drużyną AED 21 listopada odbyły się warsztaty dla rodziców z zakresu podstaw udzielania pierwszej pomocy oraz użycia defibrylatorów zewnętrznych (AED).

   

 • Sukces Mai

  W listopadzie odbył się miejski konkurs plastyczny pod hasłem "Nigdy więcej wojny" organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną.

 • Sukcesy sportowe w koszykówce i unihokeju

  13 listopada 10 reprezentantek z naszej szkoły wyjechało do Suwałk na Mistrzostwa Grupy  Północnej w Unihokeju. Dziewczęta spisały się rewelacyjnie, remisując 1 mecz z gospodarzem turnieju – SP 11 z Suwałk 1 : 1  i wygrywając dwa mecze 2 : 0 z SP z Nowinki i SP nr 4 z Suwałk.

 • KOCH MIR WAS! - UGOTUJ MI COŚ!

  W ramach realizacji ogólnopolskiego projektu Deutsch Plus nasi uczniowie z klasy III b  przystąpili do konkursu „Koch mir was!”. Zadanie polegało na przygotowaniu w zespołach wybranego przez siebie dania i opisaniu w języku niemieckim.

 • HarvestFestival - Dożynki

  Jak wyglądają dożynki w Wielkiej Brytanii, a jak w Polsce? O tradycjach dożynkowych w tych krajach uczniowie klas V b, V d i V ei  dowiedzieli się w październiku 2019 r. podczas lekcji języka angielskiego.

   
© ZSS Augustów