Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   
Filtr
 • Jasełka obcojęzyczne

  Polacy kochają Święta Bożego Narodzenia, ale nie można zapominać o tym, iż podobnym uczuciem ów grudniowy okres darzą także inne kraje i zamieszkujące je społeczeństwa. Dobitnie o tym, że świętowanie niejedno ma imię i oblicze, można było przekonać się 11 grudnia w Szkole Podstawowej nr 3.

 • I ty możesz zostać gwiazdą

  10 grudnia 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Zygmunta Augusta odbył się Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej „ You can be a star” , w którym wzięły udział uczennice z naszej szkoły – Julia Bajkowska ( 4a), Justyna Bożewicz (8ei ) oraz Natalia Kossobudzka ( 8d).

   

 • Święta, święta, święta...

  Chyba nie ma osoby, która tego czasu grudniowego nie lubi. Dla niektórych to przeżycie duchowe, dla innych  dodatkowo czas spotkań z rodziną czy okazja do miłego biesiadowania.  Z całą pewnością dla każdego to czas wyjątkowy. Przynajmniej taki powinien być. Dlatego, chcąc dać niektórym trochę radości, zaplanowaliśmy na grudzień kilka akcji.

 • Pomagamy, jak możemy, bo pomóc chcemy

  Grudzień to miesiąc radosnego oczekiwania na święta Bożego Narodzenia i prezenty. Nasza szkolna społeczność wzięła udział w III edycji akcji charytatywnej organizowanej przez Ochotniczą Straż Pożarną „ Paczka dla dzieciaka na święta od strażaka”. Akcję koordynuje Grupa Ratownictwa Specjalistycznego.

   
© ZSS Augustów