Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   
Filtr
 • Słodkie bufety w „Trójce”

  W ostatnim tygodniu w naszej szkole zostały zorganizowane dwa słodkie bufety. Uczniowie, nauczyciele i pracownicy kupując słodkości wspierali dwa szlachetne cele.

 • Szaleństwo „fryzur”

  Uwaga! Szalejemy!

  Po raz kolejny odbył się w naszej szkole Dzień Szalonej Fryzury. Wielu uczniów mogło się pochwalić  oryginalnymi, ładnymi, kolorowymi fryzurami. Uczniowie, którzy przyszli do szkoły pięknie uczesani, zdobyli dodatkowe punkty dla klasy w ramach akcji „ Klasa z klasą”. 

 • "Bez miłości jak bez słońca – przeżyć trudno." – Walentynki 2019

  Po dniu "Szalonej Fryzury", kiedy to uczniowie puścili wodze fantazji i wyczesali fantazyjne fryzury, który odbył się w naszej szkole jeszcze przed feriami 15.01.2019r. przyszedł czas na Walentynki. Dnia 14.02.2019r. obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Zakochanych.

 • Klasy sportowe na nartach

  8 lutego 40 uczniów z klas sportowych 5 as, 7 as i 8 cs wraz z opiekunami: p. Rafałem Jeruciem, Izabelą Chabasińską i Tomaszem Kuźmickim, uczestniczyło w rekreacyjnym wyjeździe na narty do Szelmentu – pięknego kompleksu sportowego na Suwalszczyźnie. Wielu uczniów zobaczyło te bajkowe krajobrazy 60 km od Augustowa po raz pierwszy.

 • Kolęda w naszej szkole

  17 stycznia 2019 r. w naszej szkole odbyła się coroczna wizyta duszpasterska, czyli świąteczne spotkanie kapłana ze społecznością szkolną. Uroczystość rozpoczął zespół p. Janusza Cichora, który zagrał i zaśpiewał kolędę „Wśród nocnej ciszy”.

   
© ZSS Augustów