Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   
Filtr
 • Wycieczka do Parku Naukowo-Technologicznego

  15 maja 2019 roku grupa uczniów naszej szkoły w ramach projektu „Edukompetentni” uczestniczyła w wycieczce do Parku Naukowo – Technologicznego w Suwałkach. Mieliśmy przyjemność wziąć udział w warsztatach na temat funkcjonowania ludzkiego organizmu i poszczególnych jego układów.

 • Krok po kroku do biznesowego sukcesu

  W ramach realizacji projektu „Edukompetentni” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej uczniowie klas siódmych 10 maja 2019r. wzięli udział w zajęciach pt. „Spotkanie z przedsiębiorcami” w Parku Naukowo Technologicznym w Suwałkach. Głównym celem tego spotkania było rozbudzanie postaw i zachowań przedsiębiorczych.

 • Szkolny Turniej Ekologiczny „Kocham i szanuję przyrodę”

  13.05 2018 r. w naszej szkole odbył się szkolny turniej przyrodniczo-ekologiczny skierowany do uczniów klas III. Turniej miał na celu rozbudzenie zainteresowań uczniów światem przyrody oraz uświadomienie uczniom roli środowiska w życiu człowieka i odpowiedzialności za jego ochronę.

 • XIV Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

  21 marca 2019, w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Grzegorza Piramowicza w Augustowie odbył się XIV Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. Konkurs był skierowany do uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych, uczniów gimnazjum oraz szkół średnich. Zadaniem uczestników było wykonanie piosenek w języku obcym.

   

 • „TRÓJKA” AUGUSTÓW pierwsza w województwie, szósta w Polsce w drużynowych biegach przełajowych

  26 kwietnia 2019 r. w Kamionie – woj. mazowieckie, najlepsze zespoły ze wszystkich województw wzięły udział w Ogólnopolskich Drużynowych Biegach Przełajowych. Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Sochaczewie. W zawodach rywalizowały drużyny z trzech roczników: 2005, 2004 i 2003 z 34 szkół z całej Polski.

   
© ZSS Augustów