Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   

DZIEŃ OTWARTY 2020

Pierwszy poniedziałek marca był szczególnym dniem wśród naszej społeczności szkolnej. Od rana wszyscy przygotowywali się do powitania w progach naszej placówki przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców.

Czytaj więcej: DZIEŃ OTWARTY 2020

Warsztaty wolontariuszy "Ruchu czystych serc"

2 marca 2020 r. uczniowie należący do szkolnego wolontariatu uczestniczyli w warsztatach z pierwszej pomocy przedmedycznej. Podobne spotkanie miało miejsce na jesieni dla rodziców.

Czytaj więcej: Warsztaty wolontariuszy "Ruchu czystych serc"

Na górze róże, na dole fiołki…

14 lutego 2020 r. obchodziliśmy w naszej szkole Święto Zakochanych, popularnie zwane walentynkami. Tego dnia korytarze zostały przystrojone czerwonymi sercami, a uczniowie strojem zamanifestowali temperaturę swych uczuć.

Czytaj więcej: Na górze róże, na dole fiołki…

Światowy Dzień Kota

Koty domowe towarzyszą człowiekowi od kilku tysięcy lat. Wciąż trochę dzikie, niezależne, ale również przyjacielskie, milusińskie. Chronią przed szkodnikami, a jednocześnie współtworzą domową atmosferę. W lutym obchodzimy Światowy Dzień Kota, aby pokazać, że są ważne dla człowieka.

Czytaj więcej: Światowy Dzień Kota

CYBORGIM-III - zaawansowane technologie nie są nam obce

Od ośmiu lat w naszej szkole działa klub technologiczny. Co roku zapraszamy w jego szeregi  każdego, kto lubi zabawę w „nowe technologie”. Wiek nie jest ważny, liczy się pasja. Na  spotkaniach zajmujemy się elektroniką, mechaniką i programowaniem, czyli „nowoczesnym majsterkowaniem”.

Czytaj więcej: CYBORGIM-III - zaawansowane technologie nie są nam obce

ZESPÓŁ MUZYCZNY - co nam w duszy gra

Od wielu lat w naszej szkole funkcjonuje zespół muzyczny. Do wspólnego muzykowania zapraszamy każdego, kto lubi śpiewać albo potrafi grać na jakimś instrumencie.

Czytaj więcej: ZESPÓŁ MUZYCZNY - co nam w duszy gra

Mikołajkowe Zawody Sportowe dla Trzecioklasistów

Tuż przed feriami zimowymi w naszej szkole odbyły się Mikołajkowe Zawody Sportowe dla Trzecioklasistów. Wzięły w nich udział reprezentacje wszystkich klas trzecich.

Czytaj więcej: Mikołajkowe Zawody Sportowe dla Trzecioklasistów

   

 


   

 

      
kwiecień 2020
pwścpsn
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
   

Warto zajrzeć  

 

 

   

Gościmy  

Odwiedza nas 303 gości oraz 0 użytkowników.

   
© ZSS Augustów