Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   
Filtr
 • Dzień sportowej integracji

  29 października odbył się w naszej szkole dzień sportowej integracji pod hasłem „Baw się, śmiej – integracja jest ok !!! ”. W zawodach podzielonych na dwie części wzięły udział klasy integracyjne I-III oraz IV – VII. Klasy ósme wspomagały nas organizacyjnie.

 • Październik Miesiącem Bibliotek Szkolnych

  W październiku z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych nauczyciele bibliotekarze zorganizowali następujące imprezy czytelnicze:

  • konkurs czytelniczy ph. „Łamańce językowe” dla klas VI

 • Słodki bufet dla Kudłacza

  23 października 2019 r. w naszej szkole  odbył się słodki bufet na rzecz bezdomnych, czworonożnych podopiecznych  Augustowskiego  Stowarzyszenia Opieki nad Zwierzętami „Kudłacz”.

 • Szkoła dobrych serc

  Uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w akcję organizowaną przez strażaków zrzeszonych w formacji „Strażacy Wspólnie Przeciw Białaczce” pod egidą Ochotniczej Straży Pożarnej a ściślej Grupy Ratownictwa Specjalistycznego. Akcja ma szeroki zakres działań związany z umileniem życia dla dzieci chorych na przewlekłe choroby lub trwałe kalectwo.

 • Trzy finały wojewódzkie

  W październiku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w trzech finałach wojewódzkich: w jeździe rowerowej dziewcząt i chłopców oraz w przełajach sztafetowych.

 • Próba bicia rekordu w RKO

  16 października 2019 r. po raz drugi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji bicia Rekordu w Pierwszej Pomocy przez jednoczesne wykonywanie RKO, czyli Resuscytacji Krążeniowo – Oddechowej. W tym dniu obchodzimy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca. Jego celem jest popularyzacja wiedzy na temat zasad udzielania pierwszej pomocy w stosunku do osoby, u której wystąpiło nagłe zatrzymanie krążenia.

 • DEUTSCH PLUS w naszej szkole

  W tym roku szkolnym nasza szkoła została zaproszona do uczestnictwa w Projekcie DEUTSCH PLUS przy współpracy Instytutu Goethego w Warszawie – instytucji przeprowadzającej egzaminy państwowe. Projekt ten objęty jest również patronatem Ambasady Niemiec. Do projektu zostały wybrane szkoły które promują naukę języka niemieckiego wśród uczniów, jak również takie, które osiągają najwyższe wyniki nauczania języka niemieckiego (wyniki egzaminów zewnętrznych, państwowych, wyniki konkursów). Jest to ogromne wyróżnienie dla naszej placówki.

 • Europejski Dzień Języków

  26 września obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków. Jest to międzynarodowe święto ustanowione z inicjatywy Rady Europy, którego celem jest zachęcanie Europejczyków do nauki języków obcych oraz propagowanie zalet różnorodności językowej.

 • Uroczyste Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego 2018/2019

  19 września 2019 r. reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w Uroczystym Podsumowaniu Współzawodnictwa Sportowego za rok szkolny 2018/2019 w Białymstoku. Nasza Szkoła Podstawa nr 3 w Augustowie otrzymała wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych.

   
© ZSS Augustów