Szkoła Podstawowa nr 3

im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

,,TRÓJKA” Z BRĄZEM W FINALE WOJEWÓDZKIM

14 grudnia 2023r. w Białymstoku został rozegrany Finał Wojewódzki Igrzysk  Dzieci w  piłce koszykowej chłopców.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO:

1. SP  9 Białystok
  2. ZSP 5 Białystok
  3. SP  3 Augustów
  4. SP 5 Bielsk Podlaski

Chłopcy  ze Szkoły Podstawowej nr 3 z Augustowa wywalczyli  brąz  w Finale Wojewódzkim. Skład zwycięskiej drużyny to:  Chilicki Jan, Chilicki Szymon, Dadura Cyprian, Dadura Wojciech, Dąbrowski Filip, Dyczewski Adrian, Harasim Karol, Paszkowski  Michał, Szkopiec Aleksander, Szleszyński Kamil, Zyskowski Miłosz. Cała drużyna, wraz z trenerem, udekorowani zostali brązowymi  medalami a szkoła otrzymała puchar i dyplom. Tytuł oraz statuetkę „Najlepszego  rzucającego” drużyny  został Filip Dąbrowski. Gratulacje Filip!
 Finał Wojewódzki  w piłce koszykowej  to  ogromny  sukces   zespołu chłopców  ze Szkoły Podstawowej nr 3 z Augustowa.  Nasza drużyna udowodniła tym samym, że należy do wojewódzkiej czołówki.
 Jestem dumny  ze swoich  uczniów-zawodników. Wszystkim Wam składam mega, mega gratulacje!
Podziękowania również wszystkim Rodzicom wyżej wymienionych uczniów.