Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   
Filtr
 • Bezpieczni w szkole 2020/2021r.

  7 września 2020r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Augustowie odbyło się spotkanie z pracownikiem KPP w Augustowie sierż. Kingą Muczyńską oraz pracownikiem Sanepidu p. Małgorzatą Sadowską. W spotkaniach wzięli udział uczniowie klas: I d, II c i II d oraz III a, III b i III d.

 • Mistrzostwa Miasta Szkół Podstawowych w Indywidualnych Biegach Przełajowych

  3 października 2020 odbyły się w lesie na Borkach zawody sportowe w biegach przełajowych, w których udział wzięli uczniowie klas IV- VIII augustowskich szkół podstawowych. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 3 wchodzącej w skład Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 2 spisała się w nich bardzo dobrze.

 • Pasowanie, to wcale nie znaczy lanie!

  Pasowanie na ucznia klasy pierwszej to jeden z najważniejszych i niezapomnianych dni przeżytych w murach szkolnych, dlatego też nasza szkoła postanowiła nie rezygnować z tak ważnego momentu, który przecież pozostaje w naszych sercach do końca życia. Nasi mali uczniowie poczuli magię wstąpienia w szeregi „Wielkiej Rodziny” szkolnej.

 • Lekcje wychowania fizycznego nie tylko w sali gimnastycznej

  Po trwającej niemal pól roku przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa uczniowie naszej szkoły wrócili nareszcie do sal lekcyjnych. Pół roku nauczania zdalnego spowodowało niemałe straty w kondycji zarówno psychicznej (spowodowanej izolacja od rówieśników) jak i fizycznej (spowodowanej pandemicznymi obostrzeniami).

 • Posprzątaliśmy świat

  18 września to szczególny dzień w ekologicznym kalendarzu. Cała Polska wraz z fundacją Nasza Ziemia włącza się w akcję sprzątania. W tegorocznym wydarzeniu oczyszczania miasta Augustowa wzięła udział również  nasza szkoła. Reprezentowały nas klasy: 8di, 7ei oraz 7h.

   
© ZSS Augustów