Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   

Konsultacje nauczycieli

KONSULTACJE- rok szkolny 2023/2024

  1. L.p.

Imię i nazwisko

Termin

Sala

 1

Adamowicz Barbara

Piątek 7.00-8.00

20

2

Ajdamach Marta

Wtorek 7.00- 8.00

214

3

Bogdanowicz Izabela

Czwartek 15-30- 16.30

017

4

Bogdański Krzysztof

Wtorek 7.00- 8.00

TMK

Chabasińska Izabela

Środa 13.45- 14.45

21

Choroszewska Dorota

Poniedziałek 7.00- 8.00

21

Chudowolska Agnieszka

Poniedziałek 13.45- 14.45

01

Czaja Iwona

Wtorek 12.30- 13.30

219

Czerwińska Beata

Czwartek 7.00- 8.00

110

10 

Drossel- Chilimoniuk Elżbieta

Czwartek 7.00- 8.00

pok. naucz

11 

Drozdowska Katarzyna

Czwartek 11.30- 12.30

19

12 

Dunaj- Kozłowska Dorota

Wtorek 7.00- 8.00

pok. naucz.

13 

Dyjuk Dorota

Poniedziałek 7.00- 8.00

111

14 

Dzieniszewska Katarzyna

Wtorek 14.30- 15.30

019

15 

Folejewska Barbara

Czwartek 12.30- 13.30

216

16 

Frąckiewicz Agnieszka

Wtorek 7.00- 8.00

gab. wiced.

17 

Głowacka Małgorzata

Poniedziałek 14.25- 15.25

216

18 

Godlewski Marek

Poniedziałek (1. i 3. w miesiącu) 7.00- 8.00

pok. naucz.

19 

Granacka Elżbieta

Poniedziałek 7.00- 8.00

19

20 

Gulan Ewa

Czwartek 12.30- 13.30

14

21 

Gulbierz Magdalena

Piątek 14.00- 15.00

33

22 

Hanysz- Prawdzik Sylwia

Poniedziałek 15.30- 16.30

świetlica

23 

Harasim Rafał

Środa 8.30- 9.30

pok. naucz.

24 

Huszcza Bożena

Wtorek 11.30- 12.30

216

25 

Hyla Agnieszka

Czwartek 7.00- 8.00

 14

26 

Jonik- Czarniecka Anna

Wtorek 7.00- 8.00

217

27 

Karpińska Anna

Czwartek 8.45- 9.45

TMK

28 

Kaszkiel Andrzej

Środa 12.45- 13.45

gab. dyr.

29 

Kiełczewska Dominika

Wtorek 14.30- 15.30

15

30 

Kierklo Elżbieta

Poniedziałek 7.00- 8.00

115

31 

Kiewlak Marzena

Piątek 7.00- 8.00

030

32 

Kłoczko Marta

Środa 7.00- 8.00

pok. naucz.

33 

Korzun Agnieszka

Wtorek 7.00- 8.00

biblioteka

34 

Kowalczyk Anna

Środa 13.45-14.45

116

35 

Kozakiewicz Urszula

Czwartek 11.45-12.45

211

36 

Kuczyńska Urszula

Czwartek 7.00- 8.00

219

37 

Kulik Alicja

Poniedziałek 12.30- 13.30

220

38 

Kuźmicki Tomasz

Poniedziałek 13.45- 14.45

TMK

39

Kwoska Katarzyna

Wtorek 14.00- 15.00

33

40 

Liszewska Anna

Czwartek 7.00- 8.00

119

41 

Łebska Katarzyna

Wtorek 7.00- 8.00

pok. naucz.

42 

Łęska- Giczewska Joanna

Poniedziałek 7.00- 8.00

01

43 

Łoboda Anna

Środa 7.00- 8.00

028

44 

Marciniewska Małgorzata

Wtorek 15.30- 16.30

świetlica

45

Miklaszewicz Anna

Piątek 12.30- 13.30

pok. naucz.

46

Milanowska Anna

Środa 7.00- 8.00

s. za biblioteką

47

Młodzianowska Ewa

Poniedziałek 7.00- 8.00

TMK

48

Naumowicz Ewa

Poniedziałek 6.55- 7.55

218

49 

Niewińska Barbara

Poniedziałek 15.30- 16.30

27

50 

Olszewska Danuta

Środa 7.00- 8.00

gab. wicedyr.

51 

Piekarska Elżbieta

Wtorek 13.35- 14.35

204

52 

Pietraszkiewicz Jolanta

Środa 11.30- 12.30

pok. naucz.

53 

Poźniakowska Halina

Czwartek 16.00- 17.00

górny korytarz

54 

Prawdzik Joanna

Środa 7.00- 8.00

27

55

Prawdzik Wiesława

Poniedziałek 13.35- 14.35

104

56 

Radzio Jarosław

Piątek 7.00- 8.00

pok. naucz.

57 

Rzepnicka Monika

Poniedziałek 12.35- 13.35

211

58 

Salik Joanna

Piątek 7.00- 8.00

029

59 

Salwocka Barbara

Środa 7.00- 8.00

110

60 

Sieńkowska Katarzyna

Czwartek  7.00- 8.00

117

61 

Sikorski Dariusz

Czwartek 15.20- 16.20

030

62

Stankiewicz Magdalena

Wtorek 13.35- 14.35

pok. naucz.

63 

Suszyńska Joanna

Wtorek 14.30- 15.30

20

64 

Szyper Ewa

Poniedziałek 12.45- 13.45

209

65 

Szyper Krystyna

Czwartek 7.00 8.00

020

66

Śniadkowska Irena

Wtorek 12.45- 13.45

pok. naucz.

67

Tomczuk- Pugacz Barbara

Czwartek 12.30- 13.30

14

68 

Tomkiewicz Bożena

Poniedziałek 7.45- 8.45

211

69 

Walicka Zofia

Wtorek 15.00- 16.00

świetlica

70 

Wasilewska Zofia

Poniedziałek 13.35- 14.35

104

71

Wierzbicka Krystyna

Poniedziałek 8.30- 9.30

220

72 

Wilczewska Małgorzata

Piątek 7.00- 8.00

113

73 

Wilczewski Andrzej

Piątek 7.00- 8.00

24

74 

Wiszniewska Katarzyna

Czwartek 15.20- 16.20

029

75 

Wnukowska Anna

Wtorek 16.40- 17.40

214

76 

Zawadzka Dorota

Poniedziałek 7.00- 8.00

biblioteka

77 

Zielińska Urszula

Środa 7.00- 8.00

pok. naucz.

78

Ziemińska Agnieszka

Piątek 7.00- 8.00

21

79 

Zysko Jolanta

Środa 15.20- 16.20

213

80

Zyskowski Jarosław

Czwartek 13.35- 14.35

pok. naucz.

   
© ZSS Augustów