Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   

Konsultacje nauczycieli

KONSULTACJE- rok szkolny 2022/2023

Imię i nazwisko

Termin

Sala

Adamowicz Barbara

Piątek 12.30-13.30

pok. naucz.

Ajdamach Marta

Wtorek 13.45- 14.45

28

Bogdanowicz Izabela

Wtorek 15.20- 16.20

017

Bogdański Krzysztof

Wtorek 13.35- 14.35

pok. naucz. w-f

Chabasińska Izabela

Środa 13.45- 14.45

113

Choroszewska Dorota

Środa 13.45- 14.45

21

Chudowolska Agnieszka

Środa 13.45- 14.45

pok. naucz.

Czaja Iwona

Poniedziałek 12.30- 13.30

204

Czerwińska Beata

Wtorek 14.20- 15.20

15

Danilczyk Tadeusz

Środa 13.45- 14.45

105

Daniłowicz Agata

Poniedziałek 15.20- 16.20

21

Drossel- Chilimoniuk Elżbieta

Środa 12.50- 13.50

s. Tomatisa

Drozdowska Katarzyna

Poniedziałek 11.30- 12.30

015

Dunaj- Kozłowska Dorota

Wtorek 13.45- 14.45

pok. naucz. w-f

Dyjuk Dorota

Czwartek 7.00- 8.00

111

Dzieniszewska Katarzyna

Wtorek 13.45- 14.45

019

Folejewska Barbara

Czwartek 13.40- 14.40

205

Głowacka Małgorzata

Czwartek 14.00- 15.00

216

Godlewski Marek

Wtorek 14.30- 15.30

pok. naucz.

Górska Agnieszka

Wtorek 13.45- 14.45

29

Granacka Elżbieta

Wtorek 6.50- 7.50

19

Gulan Ewa

Wtorek 15.30- 16.30

świetlica

Gulbierz Magdalena

Piątek 14.00- 15.00

33

Hanysz- Prawdzik Sylwia

Czwartek 15.00- 16.00

świetlica

Harasim Rafał

Środa 7.00- 8.00

pok. naucz. w-f

Huszcza Bożena

Czwartek 14.00- 15.00

216

Jonik- Czarniecka Anna

Środa 14.35- 15.35

217

Karaś Paweł

Wtorek 15.30- 16.30

pok. psychologa

Karpińska Anna

Piątek 11.35- 12.35

028

Kiełczewska Dominika

Wtorek 15.25- 16.25

15

Kierklo Elżbieta

Poniedziałek 11.45- 12.45

115

Kiewlak Marzena

Czwartek 12.30- 13.30

pok. naucz.

Kłoczko Marta

Poniedziałek 14.30- 15.30

pok. naucz.

Korzun Agnieszka

Czwartek 13.30- 14.30

biblioteka

Kowalczyk Anna

Wtorek 15.40- 16.40

116

Kozakiewicz Urszula

Piątek 11.45-12.45

219

Kuczyńska Beata

Czwartek 14.30- 15.30

110

Kuczyńska Urszula

Piątek 7.00- 8.00

219

Kulik Alicja

Czwartek 12.30- 13.30

220

Kuźmicki Tomasz

Czwartek 18.00- 19.00

pok. naucz. w-f

Kwoska Katarzyna

Wtorek 14.00- 15.00

33

Liszewska Anna

Środa 13.45- 14.45

119

Łebska Katarzyna

Wtorek 7.00- 8.00

blok sportowy

Łęska- Giczewska Joanna

Wtorek 7.00- 8.00

01

Łoboda Anna

Środa 14.30- 15.30

028

Marciniewska Małgorzata

Piątek 15.30- 16.30

świetlica

Milanowska Anna

Wtorek 13.35- 14.35

31a

Młodzianowska Ewa

Poniedziałek 7.00- 8.00

TMK (033)

Naumowicz Ewa

Piątek 7.00- 8.00

218

Niewińska Barbara

Środa 13.35- 14.35

01

Nikiforow Alina

Piątek 12.35- 13.35

114

Piekarska Elżbieta

Czwartek 11.45- 12.45

27

Pietraszkiewicz Jolanta

Poniedziałek 11.35- 12.35

01

Poźniakowska Halina

Czwartek 14.30- 15.30

TMK

Prawdzik Joanna

Poniedziałek 14.40- 15.40

27

Prawdzik Wiesława

Wtorek 13.35- 14.35

110

Radzio Jarosław

Środa 14.30- 15.30

pok. naucz. w-f

Rzepnicka Monika

Czwartek 12.50- 13.50

211

Salik Joanna

Czwartek 15.25- 16.25

20

Salwocka Barbara

Poniedziałek 7.00- 8.00

116

Sieńkowska Katarzyna

Czwartek  7.00- 8.00

pok. naucz.

Sikorski Dariusz

Wtorek 14.30- 15.30

030

Stankiewicz Magdalena

Środa 13.35- 14.35

pok. naucz.

Suszyńska Joanna

Wtorek 14.20- 15.20

20

Szyper Ewa

Wtorek 12.35- 13.35

209

Szyper Krystyna

Wtorek 14.30- 15.30

020

Śniadkowska Irena

Środa 6.55- 7.55

29

Tomczuk- Pugacz Barbara

Czwartek 11.45- 12.45

14

Tomkiewicz Bożena

Poniedziałek 11.45- 12.45

115

Twardowska Magdalena

Wtorek 13.35- 14.35

28

Walicka Zofia

Poniedziałek 15.30- 16.30

świetlica

Wasilewska Zofia

Wtorek 13.35- 14.35

110

Wierzbicka Krystyna

Wtorek 11.30- 12.30

14

Wilczewska Małgorzata

Wtorek 13.35- 14.35

113

Wilczewski Andrzej

Wtorek 13.35- 14.35

24

Wiszniewska Katarzyna

Środa 13.45- 14.45

029

Wnukowska Anna

Czwartek 14.35- 15.35

31a

Zawadzka Dorota

Wtorek 13.30- 14.30

biblioteka

Zielińska Urszula

Wtorek 14.35- 15.35

117

Ziemińska Agnieszka

Środa 14.35- 15.35

21

Zysko Jolanta

Poniedziałek 13.45- 14.45

213

Zyskowski Jarosław

Środa 13.35- 14.35

104

Żywalewska Justyna

Czwartek 11.45- 12.45

14

 

 

 

 

 

   
© ZSS Augustów