Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   
Filtr
 • III miejsce w ogólnopolskim konkursie „Nachhaltig durch den Tag” czyli „EKO przez cały dzień”

  Nasza szkoła bierze udział w bardzo ciekawym projekcie Deutsch Plus pod patronatem Goethe Institut w Warszawie. W ramach tego projektu został zorganizowany konkurs językowo-ekologiczny „Nachhaltig durch den Tag “. 

 • Wrześniowe przełaje szkolne

  Dzień 18 września przeżywaliśmy w naszej szkole na sportowo. Jak co roku nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali Szkolne Biegi Przełajowe dla wszystkich uczniów „Trójki”.

   

 • “Lekkoatletyka dla Każdego!”

  W naszej szkole od ubiegłego roku szkolnego dzieci ze szkoły podstawowej uczestniczą w programie „Lekkoatletyka dla każdego!”

 • Dzień Rodziny

  Dnia 15.06.2016 roku w Zespole Szkół Samorządowych w Augustowie zebrały się rodziny uczniów klasy IIIas. Przybyli oni na zaproszenie swoich pociech.

 • Akcja uspołeczniająca „Moje Wielkie Serce”

  Wystawa prac klas I- III SP
  Kochani pamiętajmy: każdy z nas ma dużo cech pozytywnych, każdy z nas jest wrażliwy, pomocny innym. Pokażmy  więc, że mamy te cechy.

 • Konkurs Grafiki Komputerowej „1 PUŁK UŁANÓW KRECHOWIECKICH - PATRON SZKOŁY”

  W związku z nadchodzącym Świętem Szkoły i przypadającą w tym roku 100 rocznicą utworzenia 1 Pułku Ułanów Krechowieckich 22 września 2015 r. w naszej szkole został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Grafiki Komputerowej  „1 PUŁK UŁANÓW KRECHOWIECKICH - PATRON SZKOŁY”.

 • Turnieje piłki nożnej

  W dniach od 6.09.2014r do 18.09.2014r na orliku przy Zespole Szkół Samorządowych w Augustowie odbyły się cztery turnieje piłki nożnej w ramach  I rundy  eliminacyjnej 5 Turnieju Orlika o puchar Donalda Tuska. Mecze odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych  - dziewcząt młodszych i starszych i chłopców młodszych i starszych.

 • Jeszcze chwila pośród wakacji minionych…

  Początek roku szkolnego2014/2015 w ZSS im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich przebiegał pod hasłem ”Żegnajcie wakacje! Witaj szkoło!” Uczniowie kl. V d, VI ei, II Ga, III Ga  pod kierunkiem p. Anny Jankowskiej i p. Janusza  Cichora przygotowali krótki montaż słowno- muzyczny, w którym” poetycko i śpiewnie” pożegnali wakacje i powitali nowy rok szkolny. Wakacyjne stroje, rekwizyty, dekoracje pozwoliły oglądającym uczniom kl. I - III gimnazjum, II - VI SP oraz „0” i kl.I jeszcze przez chwilę pobyć nad morzem, jeziorami, w górach…

   
© ZSS Augustów