Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   
Filtr
 • LIST OTWARTY

  Kochani Uczniowie!

  Bardzo za Wami tęsknię! Nie wyobrażacie sobie, jak mi smutno, jak brakuje mi Waszego śmiechu, głosu, Waszej obecności. Odliczam dni do naszego spotkania.  Chciałabym, byście czuli się ze mną jeszcze lepiej. Byście, znajdując się w moich ramionach, mogli znaleźć odpoczynek oraz wytchnienie od trudów nauki i pracy.

 • Młodzi aktorzy na start!

  Czas zamkniętych szkół i pustych sal lekcyjnych z pewnością nie ułatwia rozwijania talentów czy pasji. Tak jak w dawnej, przedepidemicznej epoce, narzekaliśmy na brak czasu, tak teraz nie bardzo wiemy, jak go zainwestować. Nie spotykamy się w kręgach zainteresowań, nie uczestniczymy w warsztatach. I jak tu poszerzać własne możliwości? Jak pomnażać talenty?

 • Rusza projekt SZKOŁA ODPOWIEDZIALNA CYFROWO

  W tym roku nasza szkoła przystąpiła do innowacyjnego projektu edukacyjnego SZKOŁA ODPOWIEDZIALNA CYFROWO, który wspiera szkoły we wdrażaniu nowych technologii i higieny cyfrowej w edukacji. Autorem projektu jest fundacja Dbam o mój zasięg.

 • KANGUR MATEMATYCZNY 2021

  Drodzy Uczniowie!

  22.04.2021r. (czwartek), po raz XXX w Polsce, odbędzie się Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny. Bierze w nim udział 6 milionów uczniów z 90 krajów. W naszej szkole konkurs Kangur 2021 odbędzie się w formie stacjonarnej. 

 • Wspólna nauka języka niemieckiego z „pierwszaczkami” z Ożarowa Mazowieckiego „Osterstrauß”

  W ramach projektu Deutsch Plus Instytutu Goethego „ Gemeisam Entwickeln” i akcji „Meine Klasse findet Deutsch klasse” klasa 1b wspólnie z partnerską klasą pierwszą z Ożarowa Mazowieckiego uczestniczyła zdalnie w zajęciach języka niemieckiego, na której dominowała tematyka świąteczna.

   
© ZSS Augustów