Akcja Ekoszkoły

W roku szkolnym 2013/2014  po raz pierwszy nasza szkoła dołączyła do Akcji Ekoszkoły, w ramach której zorganizowana została zbiórka zużytych telefonów komórkowych. Ogółem zebraliśmy 63 telefony, 1 baterię oraz 4 ładowarki. W zamian za ich przekazanie otrzymaliśmy ciekawe nagrody, które udostępnione są w sali 02.

W tym roku również przystąpiliśmy do Akcji, podczas której zbieramy wszystkie telefony, bez względu na poziom ich zużycia czy stan techniczny. Telefon komórkowy, za który przyznawane są punkty, powinien posiadać wyświetlacz, płytę główną oraz korpus.

Nagradzane są wszystkie telefony, a nie tylko wybrane modele. Każda ilość telefonów będzie mile widziana. Im więcej zostanie zebranych telefonów, tym bardziej wartościowe będą nagrody. Akcja trwa od listopada 2014r. do czerwca 2015r.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o Akcji lub recyklingu telefonów komórkowych,
zapraszam na stronę www.ekoszkoly.pl

E. Kierklo A. Ziemińska