Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   

Codzienne pomaganie...

Stan epidemii spowodował, że musimy siedzieć w domu. Uczymy się zdalnie. Są jednak takie sytuacje, że wyjść trzeba. Świat czterech ścian to za mało dla ludzi, a co dopiero dla zwierząt. Wolontariusze Szkolnego Ruchu Czystych Serc nie zapomnieli o swoich podopiecznych. Psy z przytuliska "Kudłacz” codziennie potrzebują spaceru.

Nasze dzielne uczennice wyprowadzają pieski kilka razy w tygodniu. Czas spędzony w przytulisku to radość dla wszystkich tam obecnych. Zarówno ludzie jak i psiaki potrzebują towarzystwa i ruchu. Cieszy nas czas spędzony w gronie ludzi o dobrych sercach, którzy pochylają się nad bezdomnymi psami. Uśmiechnięte mordki psiaków są najlepszym prezentem, który dostajemy każdego dnia bez ograniczeń.

Wolontariusze Szkolnego Ruchu Czystych Serc
Sara, Wiktoria, Aleksandra, Eliza, Sandra, Martyna

 

 

   
© ZSS Augustów