Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   

Ogólnopolski Konkurs Kolęd „Hej kolęda, kolęda”

W  okresie świątecznym Amelia Swadzyniak z kl. IV c oraz Justyna Klukowska i Gabriela Szczecina z kl. I c pod okiem Pani Iwony Czaja przygotowały się do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd „Hej kolęda, kolęda” organizowanym on-line przez Klub 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej. Do udziału w konkursie zachęcała Pani Ewa Młodzianowska- prezes Towarzystwa Młodego Krechowiaka, która czuwa nad współpracą naszej szkoły i stowarzyszenia z jednostką wojskową.

Jesteśmy dumni z sukcesu Amelki, która zaśpiewała pastorałkę „Ach! Co za noc !” i zdobyła w tym konkursie wyróżnienie. Gratulujemy wspaniałych występów i dziękujemy uczestnikom za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Życzymy sukcesów w kolejnych konkursach i zachęcamy pozostałych uczniów do rozwijania swoich pasji i prezentowania swoich talentów na różnorodnych konkursach.

   
© ZSS Augustów