Laureaci- naszą dumą…

„ Najbardziej twórczą ze wszystkich prac jest praca nad samym sobą…”
                                                                           Jan Paweł II

Takie właśnie motto przyświecało uroczystemu podsumowaniu Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w Szkołach Podstawowych, które odbyło się 19 marca 2014r. w SP nr 6 w Suwałkach. Uczniom podczas uroczystości towarzyszyli rodzice, dyrektor szkoły Pan Tadeusz Janusz Wierzbicki i opiekunowie.

Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów:

• Karolina Kuryło, uczennica kl. VI a, laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego i Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego,
  • Martyna Ludwanowska, uczennica klasy VI d, laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego,
  • Mateusz Dec, uczeń klasy VI d, laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.

Wiesława Ćwiklińska- Podlaski Kurator Oświaty wręczyła laureatom dyplomy, a Pan Andrzej Raczyło złożył podziękowania dyrektorom, nauczycielom i uczniom. Wykonano także wspólne pamiątkowe zdjęcia.

Tytuł laureata gwarantuje końcoworoczną ocenę celującą z danego przedmiotu  oraz zwalnia ze sprawdzianu kompetencji klas VI, który jest zwieńczeniem nauki w szkole podstawowej. Dziękujemy uczniom za ciężką pracę  włożoną w  przygotowania do konkursów, gratulujemy tytułu laureata i życzymy wielu dalszych sukcesów w nauce.