Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   

Jeszcze chwila pośród wakacji minionych…

Początek roku szkolnego2014/2015 w ZSS im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich przebiegał pod hasłem ”Żegnajcie wakacje! Witaj szkoło!” Uczniowie kl. V d, VI ei, II Ga, III Ga  pod kierunkiem p. Anny Jankowskiej i p. Janusza  Cichora przygotowali krótki montaż słowno- muzyczny, w którym” poetycko i śpiewnie” pożegnali wakacje i powitali nowy rok szkolny. Wakacyjne stroje, rekwizyty, dekoracje pozwoliły oglądającym uczniom kl. I - III gimnazjum, II - VI SP oraz „0” i kl.I jeszcze przez chwilę pobyć nad morzem, jeziorami, w górach…

Zespół muzyczny w utworach „Cups”, „Lato w mieście”, „Wrzesień” zaprezentował  swoją muzyczną  wyobraznię,  grając na /byle czym/, ale również na akordeonie i gitarze.

Kilka ciepłych słów do nauczycieli, rodziców, młodzieży i dzieci przekazał Burmistrz p. K. Kożuchowski oraz p. dyrektor p. J.T. Wierzbicki, życząc sukcesów w nauce.

Uroczystość szkolną zakończono odśpiewaniem pieśni szkoły- „ Dumą naszą jest sztandar…”

A.JANKOWSKA

   
© ZSS Augustów