Wyprawa do przedszkola

6 października, mimo bardzo niesprzyjającej aury, nasi uczniowie z klasy III h i uczennice z klasy IV as wraz z uzdolnionymi muzykami z VI ei wyruszyli na podbój Przedszkola nr 6 w Augustowie.

Uczniowie postanowili  zintegrować się z najmłodszymi. Współpraca między przedszkolami i szkołami jest bardzo istotna, ponieważ, to właśnie te malutkie dzieci pewnego dnia zawitają do naszych placówek. Chcieliśmy pokazać, że w starszych klasach można również świetnie się bawić i nawiązywać wspaniałe przyjaźnie.

Nasi uczniowie zostali bardzo przyjaźnie przywitani. Następnie zaprezentowaliśmy swoje talenty przed wspaniałą publicznością z Przedszkola nr 6. Miłosz zagrał na akordeonie, następnie wystąpił zespół starszych cheerleaderek Iskrzące Kociaki, po nim na scenie zagrał na werblu Michał. Na koniec wystąpił najmłodszy zespół cheerleaderek Iskrzące Kocięta.

Dzieci bardzo ucieszyły się z odwiedzin. Daliśmy im słowo, że jeszcze się spotkamy.

Później poszliśmy do kolejnego oddziału Przedszkola   nr 6, który mieści się przy Urzędzie Pracy. Tam również zostaliśmy bardzo miło przywitani przez panie i dzieci. Szkoda nam było się z nimi rozstawać. Brawa i uśmiechy sprawiły, że nie czuliśmy wiatru ani zimna, wracając do szkoły. Takie spotkania powodują, iż starsi uczniowie zauważają, że dobrym gestem, słowem, postępowaniem można bardzo dużo zdziałać w życiu. Tu nagrodą były uśmiechy i brawa kochanych przedszkolaków, a to naprawdę wiele.

U. Kuczyńska
E. Kierklo