Mikołajkowe Zawody Sportowe dla Trzecioklasistów

Tuż przed feriami zimowymi w naszej szkole odbyły się Mikołajkowe Zawody Sportowe dla Trzecioklasistów. Wzięły w nich udział reprezentacje wszystkich klas trzecich.

Drużyny rozegrały 5 konkurencji zespołowych: szybkościową, skocznościową, rzutną, rysowanie ludzika na czas oraz indywidualny tor przeszkód. Wszystkie dzieci z klas mogły uczestniczyć w zabawach. Współorganizatorami imprezy byli uczniowie z ósmej klasy sportowej. Zaangażowanie zawodników było bardzo duże, wszyscy pokazali, olbrzymiego ducha walki, a śmiechu też nie zabrakło, bo rysowanie w pośpiechu ludzika zaowocowało zabawnymi obrazami. Wszystkie klasy oraz sześciu najlepszych zawodników w torze przeszkód otrzymało pamiątkowe dyplomy i słodycze. Organizatorami imprezy byli Izabela Chabasińska, Dorota Dunaj Kozłowska i Tomasz Kuźmicki. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania, a zwycięzcom osiągniętych miejsc.

Uczniom klasy 8A sportowej dziękujemy za pomoc w organizacji i prowadzeniu imprezy. Panu Dariuszowi Kozłowskiemu i Panu Andrzejowi Sokołowskiemu dziękujemy za wspaniałe tło muzyczne.

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do kontynuowania udziału w zajęciach i zawodach w czwartej klasie sportowej.

Wyniki
Zajęte miejsca drużynowo: I m. kl. 3 a i 3 d – 18 p., II m. kl. 3 c i 3 ei – 16 p., III m. kl. 3 b – 14 p.

Zajęte miejsca indywidualnie
Dziewczynki: I m. Alicja Lotkowska kl. 3 a, II m. Jolanta Pruszyńska, kl. 3 b, III m. Wiktoria Karbowska kl. 3 a.
Chłopcy: I m. Adam Malinowski kl. 3 c, II m. Jakub Kłoczko, kl. 3 b, III m. Gabriel Borowiec kl. 3 d.

GRATULACJE!

Izabela Chabasińska