Rozstrzygnięcie Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Piękne są nasze barwy ojczyste”

Dnia 5 grudnia do szkoły została dostarczona paczka z nagrodą i informacją dotyczącą wyników konkursu. Okazało się, że Aleksander Schlebusch z klasy Ib otrzymał nagrodę w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Piękne są nasze barwy ojczyste”. Na wyniki konkursu czekaliśmy miesiąc czasu, jednak uważamy, że warto było czekać.

Celami konkursu było: popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży Święta Flagi i wiedzy o symbolach narodowych, a także kształtowanie postaw patriotycznych. W zmaganiach brały udział szkoły z całego województwa. Z pośród wszystkich prac wytypowano 11 do nagród i 15 do wyróżnień. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wychowawczyni klasy Ib Urszula Kuczyńska