Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   

Dla "Kudłacza"

Mimo że działamy w okrojonym składzie uczniowskim, bo tylko klasy I-III przychodzą do szkoły na lekcje stacjonarne, to udało nam się zorganizować zakończoną wielkim sukcesem zbiórkę dla bezdomnych zwierzaków. Inicjatorem akcji jak zwykle była czuła na los potrzebujących czworonogów pani Izabela Bogdanowicz.

W dniach 15 – 19.02.2021r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie, wspomagaliśmy Augustowskie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami "Kudłacz". Do akcji włączyli się uczniowie wraz z rodzicami naszej placówki przynosząc różnego rodzaju karmę, przysmaki oraz akcesoria niezbędne zwierzętom.

Serdecznie słowa wdzięczności kierujemy do Ochotniczej Straży Pożarnej Augustów – Lipowiec oraz Augustowskiej Drużyny AED. Dzięki ich pomocy, to co zebraliśmy, udało się sprawnie przetransportować w wyznaczone miejsce.  Na zdjęciach mogą Państwo zobaczyć, jak hojni byli darczyńcy. Wszystkim ogromnie dziękujemy!!!!

Katarzyna Kwoska
Paulina Nosalik
Magdalena Ewa Stankiewicz

 

   
© ZSS Augustów