Przedstawienie w bibliotece „Czerwony Kapturek szuka księcia”

21 listopada grupa teatralna pod opieką p. D. Zawadzkiej dostarczyła uczniom klas III i IV mnóstwo dobrej rozrywki, wystawiając w czytelni przedstawienie ph. „Czerwony Kapturek szuka księcia”.

Młodzi aktorzy w zabawny sposób przedstawili nowoczesną wersję znanej baśni z ważnym morałem. Trzeba uważać na to, z kim umawiamy się na czacie. W postać wymarzonego księcia wcielił się tym razem wilk.

Aktorzy  z wielkim zaangażowaniem  odtwarzali swoje role. Oczarowali wszystkich swoją swobodą, artystycznym zacięciem i poczuciem humoru, wcielając się w bajkowe postacie. I tak na scenie zaprezentowali się: narrator (Justyna Bożewicz  kl.VI Ei ), Czerwony Kapturek (Gabrysia Koszycka kl.VI Ei), wilk (Julia Tomaszewska  kl.VI Ei), babcia (Kasia Dziubek  kl.VI B), smok (Maja Piątek kl.VI Ei), Książę (Dagmara Zyskowska kl.VI Ei), wiedźma i krzycząca Księżniczka (Kuba Haraburda kl.VI Ei), żaba i piękny Książę (Zosia Chmielewska kl.VI Ei), Śnieżka (Iza Ziemińska kl.VI Ei), krasnoludek (Amelia Haraburda kl. III Ei) oraz  niezwykle wyrazista pszczółka (Dagmara Zyskowska kl. VIEi). Kolorowe stroje, scenografia oraz oprawa muzyczna doskonale dopełniły całe widowisko.

Grupa teatralna nie pozwoli publiczności o sobie zapomnieć i z pewnością ujrzymy ją jeszcze w niejednej odsłonie.

D. Z.