Konkurs „Czy nasza klasa jest eko?”

W środę 14 maja odbył się w naszej szkole konkurs „Czy nasza klasa jest eko?”.  Został on zorganizowany w ramach kolejnej już edycji konkursu „Ekoklasa” na etapie ponadpodstawowym. Uczestnikami zmagań były trzyosobowe drużyny z klas I – II gimnazjum.

W trakcie konkursu uczniowie przedstawiali prezentacje multimedialne, które podsumowywały działania proekologiczne  klasy. Ponieważ wszystkie drużyny twierdziły, iż to właśnie one są najbardziej „eko”, nad przebiegiem konkursu i rozstrzygnięciem wyników czuwało jury w składzie: Dorota Zawadzka, Elżbieta Kierklo. Oprócz prezentacji, które były uwieńczeniem uczniowskiego projektu edukacyjnego, uczniowie rozwiązywali krótki test ekologiczny.

Najbardziej „eko” okazała się klasa II ga (już drugi rok z rzędu) i to jej przyznano puchar. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali na zakończenie drobne nagrody.

Wszystkim gratuluję i życzę wszystkiego „eko”!!!!

Współorganizator: Dorota Choroszewska