Akcja charytatywna Szkolnego Koła Caritas

W dniach 13.09.2018 r.- 14.09.2018 r.- opiekunowie i wolontariusze Szkolnego Koła Caritas zorganizowali kiermasz ciast, z którego dochód został przeznaczony na leczenie i rehabilitację poważnie chorego chłopca uczącego się w naszej szkole. Wypieki  w ogromnych ilościach dostarczali uczniowie, rodzice i nauczyciele, razem - 105 ciast. Niektórzy zamiast słodkości przynosili też pieniądze.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy przyłączyli się do kiermaszu i pomogli w zgromadzeniu funduszy. Dzięki szczodrości i życzliwości całej społeczności szkolnej udało się zebrać satysfakcjonującą sumę pieniędzy i przekazać ją potrzebującej rodzinie.

Mamy nadzieję, że podobne akcje będą miały również taki szeroki oddźwięk i będziemy w stanie pomóc niejednemu potrzebującemu.

Anna Wnukowska

Jarosław Zyskowski