Coroczny konkurs „Najpiękniejsza Kartka świąteczna” rozstrzygnięty!

Jak co roku odbywa się w naszej szkolne konkurs pt. „Najpiękniejsza Kartka świąteczna”, biorą w nim udział uczniowie klas najmłodszych czyli I-III, uczniowie starsi czyli IV- VIII i nasi kochani gimnazjaliści z klas trzecich. Można więc powiedzieć, iż cała społeczność uczniowska, naszej szkoły angażuje się w tym konkursie. Jesteśmy przeszczęśliwi, gdyż pocztówki jak co roku były rewelacyjne.

Celem konkursu jest:

• kultywowanie u młodego pokolenia tradycji bożonarodzeniowych,
  • rozwijanie umiejętności plastycznych i wrażliwości.

Po przeanalizowaniu wszystkich prac doszliśmy do wniosku, że nasze pociechy mają ogromy talent i wielkie serce.

Udało nam się zebrać bardzo, bardzo dużo pocztówek, kartki te posłużyły nam w akcji, którą przeprowadzamy w naszej szkole- Akcja „ Z Sercem na Dłoni”. Można pokusić się więc o stwierdzenie, iż każda kartka w pewnym stopniu jest wygrana, gdyż została wręczona naszym kochanym mieszkańcom podczas akcji. Cena tej pocztówki jak co roku była bezcenna- kosztowała „jeden szczery uśmiech”. Dziękujemy wszystkim kochanym dzieciaczkom i nauczycielom.

Wyniki konkursu:
Komisja przyznała w tym roku 3 nagrody główne i aż 20 wyróżnień.

Dziękujemy bardzo naszym kochanym sponsorom: Kino Iskra (ufundowało w tym roku 10 BILETÓW) , Rada Rodziców.

Organizatorzy konkursu:
Urszula Kuczyńska, Elżbieta Kierklo, Ewa Szyper, Anna Kowalczyk, Elżbieta Dębska