Sukces piłkarek ręcznych z Gimnazjum nr 3 w Augustowie

Dnia  1.12.2014 r w Dąbrowie Białostockiej odbył się Finał Grupy Północnej w piłce ręcznej dziewcząt.

Zawody zakończyły się sukcesem Gimnazjum nr 3 w Augustowie, które wraz z gospodyniami turnieju wywalczyły awans do rozgrywek wojewódzkich. Awans do grona 8 najlepszych zespołów w województwie należy uznać za spory sukces, jednak dziewczęta na pewno nie powiedziały ostatniego słowa i w lutym będą walczyły o jak najwyższe miejsce na koniec rozgrywek. Na co dzień dziewczęta uczą się w klasach sportowych, które systematycznie powstają w naszej w szkole i dzięki dodatkowym  treningom rozwijają swoje zainteresowania, a także mogą skutecznie rywalizować z najlepszymi szkołami w województwie.

Wyniki :

G 3 Augustów –  G Dąbrowa Białostocka  6 - 20
G 3 Augustów  – G 5 Suwałki  20 – 5
G 3 Augustów  – G 2 Sokółka  11 – 9
G 3 Augustów  – G Płaska  18 – 8

Skład zespołu: Paulina Łapińska, Paulina Judycka, Sylwia Sobiczewska, Weronika Białous, Patrycja Czerwińska, Joanna Panasewicz, Dominika Simonienko, Zuzanna Jóźwik, Patrycja Kielch, Katarzyna Sulima, Agnieszka Żdanuk, Anita Świacka.

Trenerzy: Krzysztof Bogdański, Marcin Kłoczko