Koszykarski sukces Gimnazjum nr 3

Dnia 15.02.2014r. na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4 odbyła się Gimnazjada Powiatowa w piłce koszykowej dziewcząt. Zawody zakończyły się zdecydowanym  zwycięstwem Gimnazjum nr 3  z Augustowa, które pokonało Gimnazjum nr 2  i Gimnazjum nr 4, uzyskując tym samym awans do Finału Grupy Północnej.

Wyniki:

Gimnazjum nr 3- Gimnazjum nr 2   71 – 5

Gimnazjum nr 3- Gimnazjum nr 4   44 – 6

W Finale Grupy Północnej, który odbył się 19.02.2014r. w Puńsku zmierzyły się dziewczęta z Gimnazjum nr 3 w Augustowie i Gimnazjum z Puńska. W tym meczu lepsze były gospodynie meczu, które wygrały 61- 33. Awans do rozgrywek wojewódzkich, które odbędą się w marcu wywalczyły oba zespoły które zmierzyły się w finale.

Skład zespołu:
Weronika Białous, Katarzyna Chełmińska, Patrycja Czerwińska, Paulina Łapińska, Paulina Judycka, Sylwia Sobiczewska, Zuzanna Król, Katarzyna Sulima, Joanna Panasewicz, Dominika Simonienko

Opiekunowie:
Krzysztof Bogdański, Marcin Kłoczko