Szkolne rozgrywki piłki ręcznej dziewcząt z gimnazjum

29 listopada na sali gimnastycznej ZSS w Augustowie rozegrano Turniej Piłki Ręcznej uczennic z gimnazjum.

Zmierzyły się dwie reprezentacje. W drużynie klas I i II gimnazjalnych wystąpiły uczennice: Izabela Kulik (IIgb), Edyta Żabicka(IIgb), Julia Niedźwiecka(IIgb), Paulina Niedzielko(IIgb), Natalia Szurant(IIgb), Iza Bienasz(Igb), Aleksandra Niedzwiecka(Igb).

Zaś w drużynie klas III gimnazjum zagrały: Natalia Szyperek(IIIgci), Emanuela Dadura (IIIgci), Weronika Bujnowska(IIIgb), Sandra Cybulska(IIIga), Gabriela Kleczkowska(IIIga), Julia Kopoiczko (IIIga).

W  meczu pomiędzy dwiema reprezentacjami zwyciężyła drużyna klas III z wynikiem 17:11. Za najlepszą zawodniczkę uznano Natalię Szyperek – zdobywczyni 7 bramek !!!

Brawo dziewczyny!!!

Życzymy dalszych sukcesów w zbliżających się zawodach na wyższym szczeblu.

Opiekun: Rafał Jeruć