Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu

W poniedziałek 14 stycznia 2019 na pływalni Centrum Sportu i Rekreacji odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu. W rywalizacji uczestniczyli uczniowie klas II oraz IV – VIII i gimnazjum reprezentujący nie tylko klasy sportowe, ale całą społeczność szkolną.

Dzieci biorące udział w rywalizacji po raz pierwszy otrzymały pamiątkowe medale za udział. Dzieci z klas II startowały w kategorii dziewcząt i chłopców na dystansie 25m stylem dowolnym. Pozostali uczniowie startowali na dystansie dwukrotnie dłuższym 50m stylami: motylkowym, grzbietowym, klasycznym i dowolnym. Zawody przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: Dorota Dunaj – Kozłowska, Izabela Chabasińska, Agnieszka Klukowska, Krzysztof Bogdański, Halina Poźniakowska oraz Katarzyna Łebska. Podziękowania należą się także uczniom klasy VII as, którzy pomagali podczas zawodów. Poniżej zamieszczamy wyniki wszystkich konkurencji. A samym zawodnikom serdecznie gratulujemy!

Katarzyna Łebska

Szczegółowe wyniki klasyfikacji