"Wśród nocnej ciszy czyli kolędowanie czas zacząć..."

12 grudnia, czyli w imieniny miesiąca, rozpoczęliśmy tegoroczne kolędowanie. Było szczególnie uroczyste. Miało miejsce w suwalskiej Szkole Podstawowej nr 10. Jak każdego roku zostaliśmy zaproszeni przez koleżanki i kolegów z "dziesiątki" na Festiwal Kolęd i Pastorałek Klas Integracyjnych "Wśród nocnej ciszy...". To impreza z tradycjami organizowana już po raz dwunasty! Zaproszenie przyjęliśmy z radością i...rozpoczęliśmy przygotowania naszej prezentacji.

Wybraliśmy piosenkę pt. "Jak śpiewać kolędy?". Nie była tak prosta jak wydawało się po pierwszym wysłuchaniu....Najważniejsze, że występ udał się w stu procentach, a i na scenie wyglądaliśmy doskonale. Wróciliśmy w świetnych humorach i jak zwykle z prezentami-nasz nowy miś nie ma jeszcze imienia, słodycze jakoś zniknęły, ale dyplom i podziękowania są! Zupełnie nie przejęliśmy się nadwyrężonymi śpiewaniem gardłami. Jakie to ma znaczenie w porównaniu z dobrą zabawą? Kolędujcie i radujcie się! Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzy rozkolędowana  klasa III ei.

K.Drozdowska