Mistrzowie recytacji

Ostatnie miesiące roku szkolnego 2013/2014 dowiodły, że w naszej szkole uczą się uzdolnieni młodzi recytatorzy, którzy zostali zauważeni  na konkursach szczebla wojewódzkiego, powiatowego i międzyszkolnego.

Sandra Bożewicz (klasa IGa, opiekun -Wiesława Chrulska) zajęła II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Smaki Dzieciństwa” oraz I miejsce w XVI Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Ta ziemia od innych droższa”.

Julia Kopiczko (klasa VIa, opiekun- Anna Kopiczko) zajęła I miejsce w Miejskim  Konkursie Recytatorskim „Baje, bajki, bajeczki”, co dało kwalifikacje do wojewódzkiego etapu tego konkursu.  W zmaganiach wojewódzkich uczennica zajęła III miejsce.

Kamil Andrzejkowicz (klasa Vbs, opiekun- Dominika Kiełczewska) zajął II miejsce w XVI Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Ta ziemia od innych droższa”, a Gabriela Giczewska (klasa Vei, opiekun- Joanna Prawdzik) została  w tym konkursie wyróżniona.

Zuzanna Pacuk (klasa IVbi, opiekun- Anna Łoboda) zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Strofy znad Netty”.

Patrycja Bożewicz (klasa IVc, opiekun- Anna Łoboda), Wiktoria Zapolnik i Gabriela Grzybowska (klasa Vbs, opiekun- Dominika Kiełczewska) zostały wyróżnione w Miejskim Konkursie Recytatorskim „Baje, bajki, bajeczki”.

Uzdolnionym recytatorom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.