Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   

Opłatek Samorządowców w „Trójce”

14 stycznia 2015r. w środę nasza szkoła miała zaszczyt gościć w swoich progach samorządowców i kierownictwo różnego szczebla instytucji miasta i powiatu.

Swoją obecnością zaszczyciły nas też władze duchowne: Arcybiskup Marek Zalewski-Nuncjusz Apostolski w Zimbabwe, Biskup Diecezji Ełckiej. Jerzy Mazur i Ks. Prałat Jan Wróblewski, Ks. Stanisław Wroński Ks. Wojciech Jabłoński i Ks. Sławomir Kudrawiec.

Zgromadzeni goście wraz z Dyrekcją Szkoły obejrzeli jasełka pt. „Sen wigilijny” przygotowane przez uczniów i nauczycieli  Zespołu Szkół Samorządowych, wysłuchali słów Pisma Św. Wysłuchawszy życzeń składanych przez Burmistrza Pana Wojciecha Walulika, Starostę Pana Jarosława Śleszyńskiego i ks. Bp Jerzego Mazura podzielili się opłatkiem. Wspólne spotkanie zakończyli przy wigilijnej kolacji na stołówce szkolnej.

To było ważne wydarzenie nie tylko dla naszej szkoły, ale także dla całego miasta i okolic, ponieważ ludzie odpowiedzialni za nasze miasto i powiat wspólnie rozpoczęli Nowy Rok 2015 i czas zarządzania naszą małą ojczyzną. Mamy nadzieję, że to będzie dobry i owocny czas dla wszystkich pracowników podległych Burmistrzowi Miasta Augustowa oraz wszystkich mieszkańców naszego pięknego miasta.

Nowym władzom życzymy powodzenia w ich działaniach, które mają na celu rozwój naszego miasta, ale też wierzymy, że nowe decyzje nie zniszczą dobrych i od dawna praktykowanych (sprawdzonych) rozwiązań wielu istniejących działań.

   

 


   
      
czerwiec 2024
pwścpsn
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
   

Warto zajrzeć  

 

  

 

   

Gościmy  

Odwiedza nas 146 gości oraz 0 użytkowników.

   
© ZSS Augustów