Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   

Sukces naszej uczennicy w konkursie „Śpiewamy niemieckie kolędy”

Miło nam poinformować, że uczennica klasy IVb Antonina Anna Karwowska  została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu „Śpiewamy niemieckie kolędy” organizowanego przez Goethe Institut w Warszawie. Tosia przez trzy lata brała udział w innowacji pedagogicznej „Deutsch kein Problem”/ bilingwalne nauczanie języka niemieckiego w edukacji wczesnoszkolnej. Obecnie w klasie czwartej kontynuuje naukę języka niemieckiego. Jej trud i zaangażowanie zostały wynagrodzone. W konkursie zostało wyróżnionych 25 kolęd z ponad 200 szkół w Polsce.

Również nasze „pierwszaczki” z klasy Ib objęte innowacją pedagogiczną : „Deutsch ist mein neues Hobby” -nauczanie edukacji wczesnoszkolnej połączone z bilingwalnym nauczaniem języka niemieckiego: Oliwia Turżonek, Gabriela Kaminiecka, Karolina Bondziul, Melania Kaczyńska i Nikola Skowrońska zostały docenione za swój talent wokalny i językowy. Otrzymały dyplomy i drobne upominki. Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów i życzymy im dalszych sukcesów językowych.

Gratulujemy!!!

Urszula Kuczyńska

   

 


   
      
czerwiec 2024
pwścpsn
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
   

Warto zajrzeć  

 

  

 

   

Gościmy  

Odwiedza nas 201 gości oraz 0 użytkowników.

   
© ZSS Augustów