MIĘDZYSZKOLNY FESTIWAL PRAC TWÓRCZYCH

Od kilku lat gimnazjaliści realizują projekty uczniowskie. Niektórzy z nich robią to z wyjątkową pasją i zaangażowaniem. Bez wątpienia część z nich zasługuje na szczególną uwagę.

Informujemy, iż dotychczas corocznie przez nas organizowany Festiwal Prac Twórczych w tym roku zyska miano międzyszkolnego. Zachęcamy więc Uczniów do wzięcia udziału w inicjatywie, która nie tylko rozwija kreatywność  i  zdolności twórcze oraz ujawnia zainteresowania  naukowe i artystyczne,  ale też daje możliwość ich pokazania innym.

Zapraszamy do udziału augustowskich gimnazjalistów wraz z opiekunami. Zachęcamy też Was, drodzy Rodzice, byście zmotywowali swoje zdolne pociechy do udziału w Festiwalu. Konkurs  zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach: matematyczno-przyrodniczej i humanistyczno-artystycznej.

Prace nie mogą być odtwórcze, muszą zawierać autorskie pomysły, samodzielnie wykonane elementy oraz powinny być oryginalnie zaprezentowane.

Przykłady projektów z lat ubiegłych: tomik poezji, grafika komputerowa, prezentacja multimedialna, model oczyszczalni ścieków, model wulkanu, miniatura filmowa, program komputerowy, zestaw doświadczeń chemicznych, model elektrowni wiatrowej, mini wernisaż fotograficzny, zbiór opowiadań.

Gala odbędzie się 28 maja 2015r. w kinie Iskra, początek o godz. 10.00.

Zgłoszenia należy przesłać do  30.04.2015 r. na adres ZSS im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich, ul. Mickiewicza 1. Szczegółowy regulamin i aktualne informacje znajdują się na naszej stronie internetowej.

pobierz

pobierz