Witamy, Wiosno!

Hucznie i radośnie powitaliśmy nową porę roku - wiosnę. Z tej okazji przygotowaliśmy wiele atrakcji.

Samorząd Uczniowski rozstrzygnął także konkurs „Klasy z klasą”. Jury uznało, że każda grupa przepięknie przygotowała się do powitania wiosny i przyznało trzy pierwsze miejsca.

Konkurs wygrały klasy:

II a – wychowawczyni: Barbara Folejewska,

III ei – wychowawczyni: Elżbieta Granacka,

III d – wychowawczyni: Krystyna Wierzbicka.

Gratulujemy zwycięzcom!

Serdecznie też dziękujemy  wszystkim Rodzicom za przyniesienie pysznych słodkości. Pieniądze ze sprzedaży ciast zostały przekazane na rzecz schroniska dla zwierząt.