WYCIECZKA DO AQUAPARKU W DRUSKIENNIKACH

7 grudnia 2016r uczniowie klasy IV A sportowej o profilu pływanie przy wsparciu uczennic z klasy IV c oraz ucznia klasy V ei wzięli udział w wycieczce do Aquaparku w Druskiennikach na Litwie.

Uczniowie pod okiem opiekunów Pani Haliny Poźniakowskiej, Katarzyny Łebskiej oraz Diany Wawiórko spędzili ten czas niezwykle intensywnie.Największym powodzeniem cieszyły się oczywiście zjeżdżalnie wodne, z których nasi uczniowie korzystali w wielu wariantach z zapałem godnym podziwu. Zjazdy odbywały się zarówno na, jak i bez pontonów, parami i pojedynczo. Następnie zmęczeni nieco nagłymi skokami adrenaliny, przenieśli się na basen z falami, gdzie można było poczuć się jak w morzu. Okazjonalnie występowały tam „fale tsunami” generowane przez ogromną piłkę, wzbudzające zachwyt dzieci. Dla chętnych „korepetycji” z pływania udzielała trener Katarzyna Łebska…. chętnych było niewielu…  J .Po tak miło spędzonym czasie na pływalni przenieśliśmy się do miejscowej restauracji, aby ku pokrzepieniu ciała uzupełnić utracone kalorie. Uczestnicy pełni wrażeń i ochoty na więcej powrócili do Polski zdrowi i cali. Następny przystanek wycieczkowy IV A sportowej to nauka jazdy na nartach…  i już czekamy na nowe wyzwania i emocje !!!