Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej nr3 w Augustowie

13 października w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej.
Dzień rozpoczął się inaczej niż zwykle, a mianowicie od przyjemnych chwil skierowanych w stronę nauczycieli. Uczniowie klas III A i III F przygotowali humorystyczne przedstawienie przeplatane piosenkami. Skecze poprawiły humory gronu nauczycielskiemu a piosenki uczniów były wyrazem podziękowania pedagogom za ich pracę, cierpliwość, wyrozumiałość i ciągłą gotowość niesienia pomocy.

Następnie przedstawiciele Rady Rodziców złożyli wszystkim nauczycielom serdeczne życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Jak co roku rozdane zostały nagrody- „Belfry” 2017.  Samorząd Uczniowski, po przeprowadzeniu wcześniejszego głosowania wśród uczniów, nagrodził wyróżnionych nauczycieli. Swoje nagrody przyznała również Dyrekcja. Po zakończeniu uroczystości wszyscy udali się na uroczysty poczęstunek na miły początek dnia.

Elżbieta Piekarska