W spódnicy czy w krawacie?

Wraz z rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego rozpoczęliśmy nową edycję lubianej przez szkolną społeczność rywalizacji „Klasa z klasą”. Pierwsze zadanie czekało zarówno uczniów, jak i nauczycieli, 31 października, kiedy to ogłosiliśmy w naszej szkole Dzień Spódnicy i Krawata.

Obowiązkiem płci pięknej było więc tego dnia użycie odzieży nieowijającej kończyn dolnych dwoma rulonami (czyli założenie wspomnianej spódnicy lub też sukienki). Chłopcy zaś, przeciwnie, musieli zastosować owinięcie szyi krawatem.

Każdego roku zgodnie stwierdzamy, że zainteresowanie uczniów przekracza nasze oczekiwania. Tak było i tym razem. Niektóre klasy w stu procentach (a nawet w stu dwudziestu procentach, wliczając wychowawcę) wykonały nasze polecenie. Brawo! Życzymy powodzenia w kolejnych konkurencjach. Pamiętajcie, wkrótce Dzień Pluszowego Misia!