Szkolna akcja charytatywna „Mikołaje są wśród nas” 2017

Szkolna akcja charytatywna „Mikołaje są wśród nas” już od dwunastu lat cieszy się dużym powodzeniem w naszej szkole.
W grudniu 2017 r. uczniowie kl. I-III wraz z wychowawcami czynnie włączyli się w działalność charytatywną, która miała na celu wspomóc najuboższych uczniów z naszej szkoły. Maluchy na ten cel przekazały swoje maskotki, które zostały sprzedane na aukcji. Rodzice oraz nauczyciele, pracownicy i starsi uczniowie naszej szkoły wspierali nasze przedsięwzięcie. Wielkim zaangażowaniem wykazali się wolontariusze ze Szkolnego Ruchu Czystych Serc pod opieką pani K. Kwoska, którzy pomagali w sprzedaży pluszaków.

Dzięki wrażliwości serca i hojności wielu osób pozyskano kwotę 538 zł 50 gr. Pieniądze ze sprzedaży maskotek przeznaczono na zakup przyborów szkolnych dla 28 uczniów z kl. I-III będących w trudnej sytuacji materialnej.

Serdecznie dziękujemy tym, którzy włączyli się w nasze charytatywne przedsięwzięcie. Nagrodą darczyńcom niech będzie uśmiech na twarzach obdarowanych dzieci.

Organizatorzy akcji: Iwona Czaja, Urszula Kozakiewicz, Ewa Szyper