Deutsch macht Spaß

5 stycznia odbył się w naszej szkole konkurs „ Deutsch macht Spaß”, skierowany był on do uczniów objętych innowacją pedagogiczną z języka niemieckiego w klasach IV-VI. Uczniowie mieli za zadanie rozwiązać test, który sprawdzał ich wiedzę ( zagadnienia obejmowały umiejętności i  wiadomości, które posiedli od klasy III, IV i V).

Test nie był łatwy, mimo to nasi uczniowie nie poddawali się zwłaszcza, że było o co rywalizować. W tym roku czekały na zwycięzców bardzo cenne nagrody, które były „łakomym kąskiem”.  Po przeanalizowaniu wyników okazało się, że w trójce zwycięzców są same dziewczynki. Nagrody zostały wręczone 18 stycznia i na pewno przydadzą się naszym uczennicom.

I miejsce : Julia Wawiórko, Kinga Wachowiak

II miejsce: Aleksandra Dobrzyniewicz.

Nagrody zostały ufundowane przez Ambasadę Niemiecką. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

Urszula Kuczyńska