SP 3 Augustów - mistrzynie województwa podlaskiego w sztafetowych biegach przełajowych 10x800 m

20 października 2018r. w Augustowie został  rozegrany  Finał Wojewódzki IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 10x800 M.

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 3 z Augustowa wywalczyły w Finale  I miejsce. W Finale startowało 18 zespołów z całego województwa podlaskiego.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1. SP 3 Augustów 33:03
  2. SP Suchowola 34:31
  3. SP Kleosin 34:34
  4. SP 49 Białystok 34:37

Skład drużyny:
Ewelina Klejps, Gabriela Sienkiewicz, Weronika Zajkowska, Julia Frąckiewicz, Angelika Ostapowicz, Julia Simonienko, Julia  Sobolewska, Dominika Ostapowicz, Gaja Szlegier, Karolina Tułazińska, Aleksandra Niedźwiecka, Iwona Bienasz. Trener drużyny Krzysztof Bogdański.

Krzysztof Bogdański składa podziękowania wszystkim nauczycielom i trenerom, którzy włożyli swoją cegiełkę w przygotowanie  zawodniczek.

Gratulujemy dziewczętom I miejsca  i życzymy sukcesów w  Mistrzostwach Polski!