Szkoła Podstawowa nr 3

im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

Julia najlepszą kulomiotką w powiecie, szóstą w województwie

W maju odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce. Na najwyższym podium stanęły 2 uczennice z naszej szkoły Julia Murawska na 600 m. i Julia Piątkiewicz w pchnięciu kulą. Na kolejnym szczeblu zawodów na Mistrzostwach Grupy Północnej Julia Murawska wywalczyła złoty medal w biegu wytrzymałościowym i z najlepszym wynikiem z czterech grup wojewódzkich wywalczyła awans do mistrzostw województwa. Julia Piątkiewicz zajęła szóste miejsce w kuli i również awansowała.

5 czerwca na stadionie lekkoatletycznym w Białymstoku odbyły się IGRZYSKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE. Julia Piątkiewicz zajęła 6 miejsce w kuli, tą dyscyplinę sędziowała Krystyna Danilczyk – Zabawska, olimpijka, halowa wicemistrzyni świata w pchnięciu kulą. Julia Murawska(po kontuzji podczas biegu) była 13. Gratulujemy udziału w zawodach i uzyskania świetnych wyników w całym cyklu zawodów.