Akcja charytatywna „Cicha noc”

Wolontariusze Szkolnego Ruchu Czystych Serc z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia zorganizowali akcję charytatywną „Cicha noc- radość niesie ludziom wszem…3” skierowaną do pacjentów augustowskiego hospicjum.

Pedagodzy z uczniami kl. II Gci D. Krotoszyńskim oraz M. Milkiewiczem – reprezentantami społeczności uczniowskiej, osobiście złożyli życzenia 40 pacjentom, pani dyrektor i pracownikom augustowskiego hospicjum i wręczyli karty z życzeniami, wykonane przez uczniów naszej szkoły. Do życzeń dołączono opłatki, które ofiarował ks. Marcin Nowalski.

Dziękujemy uczniom klasy V Bi, V as, VI gs, Vc i ich wychowawcom p. I. Śniadkowskiej, p. Izabeli Chabasińskiej, p. R. Harasimowi za szczególne włączenie się do akcji.