Dobre wyniki dziewcząt z Gimnazjum nr 3

Dobre wyniki w grach zespołowych osiągnęły uczennice Gimnazjum nr 3 rozgrywkach w roku szkolnym  2014/2015. Zajęły VII miejsce w  Finale Województwa Podlaskiego zarówno w rozgrywkach piłki ręcznej jak i piłki koszykowej.

Ten wynik trzeba potraktować jako sukces, ponieważ poszczególne etapy rywalizacji rozgrywane były w podobnym czasie  i dziewczęta potrafiły się zaprezentować z dobrej strony w obu dyscyplinach, co pokazało, że godziny spędzone na treningach w klasach sportowych opłaciły się i dały określony wynik.

Skład drużyny piłkarek ręcznych:

Paulina Łapińska, Paulina Judycka, Sylwia Sobiczewska, Weronika Białous, Patrycja Czerwińska, Joanna Panasewicz, Dominika Simonienko, Zuzanna Jóźwik, Patrycja Kielch, Katarzyna Sulima, Agnieszka Żdanuk, Anita Świacka, Zuzanna Król

Opiekunowie: Krzysztof Bogdański, Marcin Kłoczko

Skład drużyny koszykarek:

Paulina Łapińska, Paulina Judycka, Sylwia Sobiczewska, Weronika Białous, Patrycja Czerwińska, Joanna Panasewicz, Dominika Simonienko, Zuzanna Król, Patrycja Kielch, Katarzyna Sulima

Opiekunowie: Krzysztof Bogdański, Marcin Kłoczko