Nasi pływacy na podium

W dniu 26.11.2016, dzięki gościnności organizatorów, nasi uczniowie z klasy VI c pływackiej wzięli udział w Wieloboju Pływackim o Puchar Dyrektora CSiR w Augustowie. Na klubowych zawodach gościli najlepsi pływacy, nie tylko z naszego okręgu, ale również z Warszawy i Alytusa (Litwa).

Pływacy z Trójki w zawodach klubowych uczestniczyli po raz pierwszy. Zdobyli olbrzymie doświadczenie pływackie. Prawie wszyscy uczniowie poprawili swoje rekordy życiowe. Start z najlepszymi bardzo motywuje do walki, czego nie zabrakło i naszym uczniom. Jak się okazało w naszym mieście są najlepsi. Niedługo (16.12.2016 r.) odbędą się Mistrzostwa Miasta Augustowa Szkół Podstawowych w Pływaniu. Mamy nadzieję, że nasi pływacy powtórzą swoje wyniki i staną na podium.

Uczniowie reprezentujący naszą szkołę oraz lokata w mieście Augustów w swoim roczniku:
Bezrudczyk Maciej - 50 klasyczny / 1,
Chełmiński Kacper /  100 kraul/ 1,
Chudowolski Krzysztof / 50 grzbietowy/ 2,
Danilczyk Izabela / 50 motylkowy/ 1,
Dobrowolski Jan / 50 grzbietowy/ 1,
Jadeszko Maksym / 50 grzbietowy/ 1,
Milanowski Dawid / 50 motylkowy/ 1,
Ostapowicz Dominika / 50 klasyczny/ 2,
Petko Adrain / 50 klasyczny/ 1,
Pruszyński Dawid / 50 motylkowy/ 2,
Sobolewska Julia / 50 grzbietowy/1, 50 klasyczny / 1,
Tober Aleksandra / 50 grzbietowy/ 1,
Wasilczyk Zuzanna Dominika / 50 klasyczny/ 1.

Gratulujemy!